Ja zagļi uz rakstāmgalda ieraudzīs atzīmi plānotājā, ka visus ietaupījumus un dārglietas vakar aiznesi uz banku, varbūt viņi tam noticēs un tālāk nemeklēs. 10
Ierīko vairākas slēptuves. Kādā no tradicionālajām slēptuvēm noliec tādu summiņu, lai zagļi noticētu, ka tā ir vienīgā slēptuve un tālāk nemeklētu. Lielākai ticamībai turpat paslēp kādu rotaslietu.
Viegli atrodamā vietā noslēp tukšu seifu. Zagļi patērēs savu dārgo laiku seifa uzlaušanai. Iespējams, ka tas viņus saniknotu un dzīvoklis tiktu izdemolēts, tāpēc vari seifā noglabāt kādu ticamu summu, ar kuru zagļiem pietiktu un viņi dotos prom.
Ja citi mājinieki neko nezina par slēptuvi, jāpadomā, kā novērst šādu risku – kārtīgs mājokļa iemītnieks var vienkārši izmest tukšu apavu kasti, kurā būsi noslēpis kādu no dzimtas dārgumiem.
Padomā, kas notiks, ja tev piemetīsies amnēzija vai kāda vēl ļaunāka kaite un nebūsi nevienu radinieku informējis par slēptuvēm.
Lai arī dažreiz liekas, ka slēptuve kamīnā vai krāsnī ir droša, jāņem vērā, ka kaut kas no noslēptā var neizturēt karstumu.
Turklāt jāņem vērā, ka „naudiņa mīl, ka to pačubina”. Jābūt drošam, ka atrastā slēptuve bēniņos vai zem trepēm uz pagrabu nav mitra, drēgna vai pieejama grauzējiem. Tādēļ laiku pa laikam der pārliecināties, vai uzkrājums nebaltām dienām slēptuvē jūtas labi.
Jāapdomā, varbūt reizēm profesionālu apsardzes firmu uzstādītas signalizācijas ir labākais aizsargs pret satraukumu par dzīvokli, māju un uzkrājumiem, kamēr pats nav mājās. Jo ne velti saka, ka Dievs sargā to, kas pats sargājas. Galvenais, nebūt vieglprātīgiem.