Foto – Shutterstock

Krievijā rublis paralizē pieprasījumu pēc tūrisma braucieniem 0

Krievijā valūtu kursu svārstību dēļ rūk pieprasījums pēc tūrisma braucieniem, vēsta TASS, atsaucoties uz Krievijas tūrisma industrijas savienības (KTIS) preses sekretāri Irinu Tjurinu.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Tā ir cūku kūts. Pat cūkas dzīvo labāk.” Krievijas Ārējās izlūkošanas dienesta vadītājs nosauc 3 nosacījumus, lai vienotos ar Ukrainu 99
ASV, iespējams, izdarīs ko starptautiski negaidītu. Tās lemj par to, kam pieder Krima
7 pazīmes, ka tevī ir kaut kas no neandertālieša – no priekšrocībām līdz trūkumiem
Lasīt citas ziņas

Pēc viņas teiktā, Krievijas rubļa kursa krasais kritums otrdien, 16.decembrī, praktiski ir paralizējis tūrisma braucienu pārdošanas apmērus.

“Pārdošana var vispār neatjaunoties, lai gan šogad pieprasījums pēc tūrisma braucieniem jau tā ir vismaz par 50% mazāks nekā pērn,” uzsvēra KTIS preses sekretāre.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņa tomēr piebilda, ka maz ir tādu ceļotmīļu, kuri atsakās no jau rezervētiem tūrisma braucieniem, par kuriem jau samaksāts.

Krievijas rubļa vērtība trešdienas rītā nedaudz atguvās pēc iepriekšējā dienā piedzīvotā dramatiskā krituma. Rīta tirdzniecības sesijā rubļa vērtība pret ASV dolāru bija 66,8 rubļi, bet rubļa vērtība pret eiro – 85,15 rubļi.

Krievijas centrālā banka “Bank Rossii” trešdien paziņoja, ka rubļa atbalstam pirmdien iztērējusi 1,96 miljardus ASV dolāru.

Banka kopš šā mēneša sākuma no valūtas rezervēm kopumā iztērējusi jau vairāk nekā desmit miljardus dolāru un tikusi asi kritizēta par nespēju apturēt rubļa kritumu.

Kā vēstīts, “Bank Rossii” ārkārtas sanāksmē otrdien pieņēma lēmumu palielināt bāzes procentu likmi no 10,5% uz 17%, tādējādi cenšoties apturēt rubļa vērtības kritumu un inflācijas riskus.Neskatoties uz likmes palielināšanu, rublis otrdien zaudēja piektdaļu savas vērtības.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.