Foto: REUTERS/SCANPIX

Krievija, iespējams, tuvākajās nedēļās gatavojas vērienīgai ofensīvai 242

Krievija, visticamāk, tuvākajās nedēļās gatavojas vērienīgai ofensīvai Harkivas apkaimē, raksta izdevums “The Telegraph”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Izceļas pamatīgs kašķis! Magones mājās ierodas “inspekcija”, kas pārbauda sanitārās prasības vannas istabā 61
Kalpos vairāk nekā 15 gadus: nosaukti auto, no kuriem īpašnieki nesteidz šķirties pat pēc vairākiem gadiem
FOTO. Gaismā nākusi dāvana, ar ko Putins slepus pārsteidzis Trampu
Lasīt citas ziņas

Par to liecinot intensīvie uzbrukumi šajā apkaimē. Okupanti pēdējās dienās veic intensīvus raķešu uzbrukumus.

Jau vēstīts, ka Krievijas armija naktī uz trešdienu ar raķetēm apšaudījusi Harkivas pilsētu, daļēji sagraujot izglītības iestādi, ziņo Ukrainas Ārkārtas situāciju dienesta Harkivas nodaļa.

CITI ŠOBRĪD LASA

Saskaņā ar dienesta sniegto informāciju Krievijas spēki uz pilsētu izšāva ballistiskās raķetes S-300.

Viena no raķetēm trāpīja izglītības iestādes ēkai, kā rezultātā tika nodarīti postījumi aptuveni 1000 kvadrātmetru lielai platībai; sprādziens sabojāja arī blakus esošo māju logus.

Savukārt 2. janvāra rītā uz Harkivu tika palaistas raķetes “Kinžal” un “S-300”. Harkivas apgabala kara administrācijas vadītājs Olehs Siņehubovs paziņoja, ka Krievijas raķešu triecienos Harkivā nogalināta kāda sieviete un vēl 41 cilvēks ievainots.

Analītiķi uzskata, tik intensīvi uzbrukumi var liecināt par gatavošanos plaša mēroga ofensīvai tuvākajās nedēļās.

Vietējās militārās izlūkošanas vienības uzskata, ka Krievijas okupanti, iespējams, plāno vēl vairāk pastiprināt gaisa uzbrukumus nedēļas nogalē tieši pirms Ziemassvētkiem, ko Krievija atzīmē 7. janvārī.

Drīz pēc tam varētu sekot sauszemes ofensīva. Kā iespējamais uzbrukuma datums tiek minēts 15. janvāri, piebilda izdevuma avots.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.