Polijas un Ukrainas prezidenti Andžejs Duda un Volodimirs Zelenskis sestdien kopīgā preses konferencē Varšavā aicinājuši rietumvalstis saglabāt spēkā sankcijas pret Krieviju.
Polijas un Ukrainas prezidenti Andžejs Duda un Volodimirs Zelenskis sestdien kopīgā preses konferencē Varšavā aicinājuši rietumvalstis saglabāt spēkā sankcijas pret Krieviju.
Foto: SCANPIX/AFP/LETA

Krievija apsūdz Poliju situācijas saasināšanā reģionā 0

Krievijas Ārlietu ministrija ceturtdien pārmetusi Polijai situācijas saasināšanu Austrumeiropā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Viņa uzvārds sākas ar burtu “B”, un viņš deva rīkojumu…” izskan jaunas spekulācijas par iesaistītajiem Timmas bojāejā
Receptes
Tu tos ēdi zaļus/svaigus? Tā vairāk nedari! 5 dārzeņi, kuri pirms ēšanas jānovāra
TV24
Iedzīvotājs ir neizpratnē: “Kāpēc ir tik astronomiskas cenas par zobu izraušanu? Tās šprices ir no zelta?”
Lasīt citas ziņas

Polija trešdien paziņoja, ka izraida 45 Krievijas diplomātus, kas tiek turēti aizdomās par spiegošanu.

“Varšava ir sākusi bīstamu eskalāciju reģionā, kas izriet nevis no nacionālajām interesēm, bet gan NATO vadlīniju ietvaros, kuru pamatā ir atklāta rusofobija, kas paaugstināta līdz oficiālās politikas līmenim,” paziņoja Krievijas Ārlietu ministrija.

SAISTĪTIE RAKSTI