Ko der zināt par uztura bagātinātājiem? 0
Veselīgs dzīvesveids, sabalansēts uzturs un pilnvērtīgs daudzums fizisko aktivitāšu ir kvalitatīvas pašsajūtas un stipras imunitātes atslēga. Taču, ne vienmēr viss izdodas kā plānots – dzīve rit kustībā, darbā ir stress vai neizdodas paspēt visu, ko gribētos. Lai saglabātos laba veselība arī šādos brīžos, talkā nāk uztura bagātinātāji. Nē, tie neaizstāj pilnvērtīgu uzturu, bet ir labs sabiedrotais straujai dzīvei. Turpiniet lasīt šo rakstu un uzziniet, kā tie atšķiras no medikamentiem un kam tie paredzēti!
Kas ir uztura bagātinātāji?
Iekšējie orgāni ir pateicīgi par veselīgiem produktiem. Uztura bagātinātāji ir pārtikas produkti parastā uztura papildināšanai – tie nāk talkā, kad sanāk uzņemt mazāk vitamīnus. To saturā ir koncentrētas uzturvielas (vitamīni un minerālvielas), kurām ir uzturvērtība vai fizioloģiska ietekme. Pirms iegādājies, noteikti konsultējies ar savu ārstu, jo vielas uztura bagātinātāju saturā uz katru cilvēku var iedarboties dažādi.
Kā uztura bagātinātāji atšķiras no medikamentiem?
Lietojot uztura bagātinātājus ir ļoti svarīgi atcerēties, ka tie neaizstāj medikamentus. Tie papildina uzturu, bet nespēj ārstēt slimības. Tie nav preperāti slimību ārstēšanai un profilaksei.
Kā arī:
- uztura bagātinātāji nav „brīnumlīdzekļi” un tie nespēj aizvietot veselīgu, sabalansētu uzturu, fiziskās aktivitātes un pozitīvu attieksmi pret dzīvi;
- neiegādājaties un nelietojiet uztura bagātinātājus, ja to marķējums satur norādes par ārstniecisku un/vai profilaktisku iedarbību;
- tajos ir vitamīni un minerālvielas, kā arī citas dabiskās sastāvdaļas.
Kādos gadījumos var lietot uztura bagātinātājus?
Pirms katra gadījuma ieteicams konsultēties ar ārstu, lai izvēlētos savam organismam atbilstošākos uztura bagātinātājus. Tos ēdienkartē var iekļaut:
- ja ikdienas uzturs ir vienveidīgs un nesabalansēts. Ar šiem preparātiem ēdienkarti ieteicams papildināt cilvēkiem, kam ir pasīvs dzīvesveids un kuri uzturā lieto daudz neveselīgas pārtikas;
- ja ikdienā sastopieties ar smagu fizisko slodzi un nav iespējams kaloriju daudzumu sabalansēt ar uzturvielām, kas uzņemtas diētā;
- cilvēki gados, bērni, cilvēki ar hroniskām slimībām, kas vēlas stiprināt savu imunitāti;
- konkrētu orgānu slimību vai novājināšanās gadījumos ir ieteicami, piemēram, uztura bagātinātāji aknām.
Ir ļoti svarīgi rūpēties par aknu veselību, jo šis orgāns atbild par vairāku citu orgānu pilnvērtīgu funkcionēšanu. Nākamajā rindkopā lasi padomus, kā to īstenot ar dabīga satura uztura bagātinātājiem.
Uztura bagātinātājs aknām – Lagosa
Aknas ir orgāns, kas vada un atbild par svarīgiem procesiem mūsu ķermenī. Cilvēki, kas slimo ar aknu kaitēm, mēdz infekcijas pamanīt pēdējā brīdī vai nepamanīt nemaz. Tāpēc ir svarīgi rūpēties un nodrošināt tās ar visiem nepieciešamajiem vitamīniem. Ja ikdienas uzturā neizdodas īstenot veselīgu un sabalansētu diētu, kas pabarotu orgānus ar visām nepieciešamajām aminoskābēm un vitamīniem, risinājums ir uztura bagātinātājs Lagosa. To ieteicams izvēlēties, jo:
- uztura bagātinātāji sastāv no aknām ļoti svarīgā mārdadža augu ekstrakta, kas palīdz nodrošināt pilnvērtīgu aknu attīrīšanos. Tas nodrošina aknu šūnu aizsardzību pret nelabvēlīgām baktērijām. Stabilizē aknu šūnu membrānu un veicina aknu detoksikācijas procesus;
- uzlabo aknu funkcionēšanu un ilgtermiņā sniedz tām nepieciešamos vitamīnus;
- palielina un nodrošina aknu detoksikācijas spējas. Kad sanācis padzīvot kaitīgāk, mārdadža ekstrakts nodrošinās detoksikāciju.
Lai arī visas nepieciešamās uzturvielas, minerālvielas, vitamīnus un makroelementus var uzņemt ar uzturu, lietojot daudzveidīgus pārtikas produktus, augļus un dārzeņus, ir nepieciešams attiecīgajā situācijā papildināt uzturu ar uztura bagātinātājiem.
Esi vesels un rūpējies par savu organismu! Rūpējies par savu aknu veselību, izvēloties uztura bagātinātāju Lagosa! Ielūkojies mājaslapā www.lagosa.eu un uzzini vairāk!
UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.