Ko avīzes rakstīja pirms 100 gadiem – 1922. gada 27. jūnijā 0

Lilija Limane, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Reklāma
Reklāma

Strādnieku Avīze

Kokteilis
Līdz nedēļas beigām lielo džekpotu izvilks šīs četras Zodiaka zīmes
Kokteilis
Izceļas pamatīgs kašķis! Magones mājās ierodas “inspekcija”, kas pārbauda sanitārās prasības vannas istabā 61
Kalpos vairāk nekā 15 gadus: nosaukti auto, no kuriem īpašnieki nesteidz šķirties pat pēc vairākiem gadiem
Lasīt citas ziņas

“Melnie kuilēni” darbā. Bijušais cietuma sargs Arveds Bergs (attēlā) savā lapā “Latvis” un kristīgais dakteris Rein­hards “Tautas Balsī”, kā tas visiem jau sen un labi zināms, cītīgi nodarbojas ar “melno kuilēnu” audzināšanu, kurā darbā tie jau var uzrādīt dažādas sekmes.

Tā Valmierā kādas strādnieku organizācijas telpas noķēzītas ar cilvēku atkritumiem. Rīgā noticis tas pats, un tagad šī sēkla uzdīgusi arī Liepājā, visiem kristīgiem un nekristīgiem huligāniem par sirdsuztaisīšanu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Naktī no 23. uz 24. jūniju “Strādnieku Avīzes” telpu durvis un sienas Bāriņu ielā 4 nosmērētas ar darvu un izrotātas ar dažādiem īsti kristīgiem nacionāliem lozungiem, nepiemirstot pat Raiņa un Aspazijas vārdus, kā arī visiem cienīgtēviem tik ļoti ienīsto dzimtsarak­stu nodaļu. “Kuilēni”, cik var spriest, nodevušies savam darbam ar lielu centību, jo kāds no tiem darvu smērējis pat ar roku.

Var redzēt, ka “smērēšanās” ir šo plānprātiņu patīkamākā nodarbošanās.

SAISTĪTIE RAKSTI