Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Lita Krone/LETA

Sals bija radījis tik stipru ledu, ka publika devās uz Pārdaugavu kājām pa ledu 1

Lilija Limane, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Reklāma
Reklāma
Trampa optimismam nav pamata: izlūkdienesti atklāj Putina patieso plānu. Kādas nelietības iecerējis Krievijas diktators?
VIDEO. Tramps nomaina Ovālā kabineta galdu dažas dienas pēc tam, kad Īlona Maska dēls iemūžināts uz tā atstājam “dāvanu” 5
RAKSTA REDAKTORS
krāpnieki zina, kur meklēt cilvēkus ar vairākiem tūkstošiem kontā – vai banku dati kaut kur noplūst? Atbild eksperti
Lasīt citas ziņas

Ko avīzes rakstīja pirms 100 gadiem – 1922. gada 24. janvārī

“Latvijas Sargs”

Rīga. Daugava lejas galā jau aizsalusi. Vakarrīt stiprais sals 17–18 grādi bija radījis tik stipru ledu, ka no rīta publika devās uz Pārdaugavu kājām pa ledu. Nācās pārtraukt pilsētas tvaikonīšu kustību.

CITI ŠOBRĪD LASA

Gan ledlauzis “Lāčplāsis” nopūlējās tīrīt kuģīšiem ceļu, bet līdz vakaram nebija lieli panākumi. Ielu tīrīšanu no ledus daži namsaimnieki izdara ļoti gausi.

Daži namsaimnieki, negribēdami izdot naudu par ledus aizvešanu, liek to savest ar visiem netīrumiem sētās. Atkusnim iestājoties, netīrumi, bez šaubām, veicinās slimības perēkļu attīstīšanos.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.