Foto-LETA

KNAB soda Rēzeknes un Aglonas novada deputātus 1

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) piemērojis naudas sodu vairākiem Rēzeknes un Aglonas novadu domes deputātiem, kuri pašvaldības budžetā iekļāvuši līdzekļus informatīvā izdevuma tulkošanai krievu valodā, liecina informācija KNAB mājaslapā.

Reklāma
Reklāma
Atrasts ceturtā Pabrades poligonā pazudušā kareivja ķermenis: viņš neatradās purvā 80
Kāpēc amerikāņu karavīri brauca tur, kur nedrīkstēja? Izskan aizdomīga versija
FOTO. Pabradē sācies ceturtais operācijas posms; pirmo reizi publiski parāda izcelto ASV karavīru M88 tanku
Lasīt citas ziņas

Rēzeknes novada domes deputāti domes sēdēs apstiprināja Rēzeknes novada budžetus 2016. un 2017.gadam, budžetā iekļaujot finanšu līdzekļus informatīvā izdevuma “Rēzeknes novada ziņas” teksta tulkošanai krievu valodā, neievērojot likumu “Par pašvaldībām”, Valsts valodas likumu un Publiskas personas finanšu līdzekļu un mantas izšķērdēšanas likumu.

70 eiro sodu katrs saņēma toreizējie deputāti Kaspars Melnis, Aleksandra Ostrovska, Elvīra Pizāne, Pēters Karacejevs, Tatjana Kubecka, Pēteris Stanka, Staņislavs Šķesters. Melnis, Pizāne, Stanka un Šķesters ieņem deputātu amatus arī šajā domes sasaukumā.

CITI ŠOBRĪD LASA

70 eiro naudas sodu izpelnījušies arī septiņi Aglonas novada domes deputāti, kuri domes sēdēs apstiprināja novada budžetus 2016. un 2017.gadam, pamatbudžetā iekļaujot finanšu līdzekļus domes informatīvā izdevuma “Aglonas novada vēstis” izdošanai krievu valodā, neievērojot Valsts valodas likumu un Publiskas personas finanšu līdzekļu un mantas izšķērdēšanas likumu.

KNAB sodīja toreizējos deputātus Helēnu Streiķi, Aleksandru Dimperu, Juri Butēvicu, Andri Girsu, Aivaru Rivaru, Lolitu Solimu un Osvaldu Šatilovu. Butēvics, Girss un Šatilovs deputātu amatus arī šajā domes sasaukumā.

70 eiro sodu saņēmusi arī Aglonas novada domes izpilddirektore, jo viņa noslēdza līgumu par “Aglonas novada vēstis” tulkošanu no latviešu valodas uz krievu valodu, kā arī noslēdza līgumu par šī izdevuma maketēšanu un drukāšanu krievu valodā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.