Pie nācijas šūpuļa. 1920.-1990.
Pie nācijas šūpuļa. 1920.-1990.
LA.LV ilustrācija

Klausies! Kāda bija Vides aizsardzības kluba loma atmodas pirmsākumos. Podkāsts “Pie nācijas šūpuļa” 0

Portālā LA.LV no 2020. gada janvāra līdz maijam skanēs pieci podkāsti Latvijas simtgades projektā “Pie nācijas šūpuļa. 1920.-1990.”. Tajos runāsim par notikumiem un kustībām, kas iekustināja latviešu tautu un sagatavoja augsni neatkarības atgūšanai.

“ASV darīs visu, lai neviens šo ceļu nevarētu bloķēt” – noplūdusi informācija par miera sarunu punktu, kas var izmainīt Eiropas nākotni
Vēl viens pārliecinošs Lavrova paziņojums par ASV miera plānu: lūk “svētais septītnieks”
Kokteilis
Skaitļi nemelo: šajos 3 datumos dzimušajiem šūpulī likts kaut kas, ko citi pat iemācīties nevar
Lasīt citas ziņas

Pirmajā epizodē portāla LA.LV kultūras un vēstures redaktore Linda Kusiņa-Šulce runā ar dramaturģi, Zaļās atmodas muzeja vadītāju Leldi Stumbri par Vides aizsardzības kluba lomu.

Publikācija tapusi projektā “Pie nācijas šūpuļa. 1920.–1990.”
Projekts tiek īstenots ar Valsts kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas “Latvijai – 100” atbalstu.

CITI ŠOBRĪD LASA
Latvijas valsts simtgades zīme
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.