“Ķekava” izstādē Vācijā reklamē putnu gaļu bez antibiotikām 0
Putnu gaļas ražotājs AS “Putnu fabrika Ķekava” šonedēļ piedalās vienā no lielākajām industrijas izstādēm “Anuga” Vācijā, Ķelnē, kur starptautisko tirgu iepazīstina ar eksporta produktu zīmolu “Top Choice Poultry”, kā arī šogad ieviesto marķējumu “Audzēts bez antibiotikām”.
“Eksporta tirgū varam konkurēt tikai ar augstākās kvalitātes produktu, tādēļ esam ieviesuši marķējumu “Audzēts bez antibiotikām”, kas apliecina stingros ražošanas standartus un paaugstināto kvalitāti. Esam pirmais ražotājs Baltijā un viens no nedaudzajiem Eiropā, kas spēj ražot šāda līmeņa produktu. Ar to jau esam veiksmīgi iepazīstinājuši mājas tirgu Latvijā un Lietuvā,” norādīja uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Andrjus Pranckevičs.
Izstādē “Ķekava” prezentē zīmolu “Top Choice Poultry”, kas piedāvā gan svaigu, gan saldētu vistas gaļu. Eksports ir viena no uzņēmuma prioritātēm, un tā apjomu plānots kāpināt par 10% ik gadu.
Jau ziņōts, ka pērn “Ķekava” ieguva pasaulē atzītāko pārtikas kvalitātes sertifikātu BRC (British Retail Consorcium – Lielbritānijas Mazumtirdzniecības apvienība), kas apliecina uzņēmuma atbilstību starptautiskajiem pārtikas kvalitātes un drošības standartiem. BRC sertifikācijas programmu izveidojusi Lielbritānijas lielveikalu ķēžu apvienība (“Asda”, “Tesco” un “Sainsbury”), un pēc tās vadās liela daļa globālo mazumtirdzniecības tīklu , to skaitā “Lidl”, “Aldi”, “Metro”.
“Ķekava” produkcijas ražošanai izmanto tikai pašu, Latvijā audzētu cāļu gaļu. “Ķekava” kopā ar SIA “Lielzeltiņi” ir vienīgie putnu gaļas lielražotāji Latvijās, kas nodrošina pilnu ražošanas ciklu – no cāļu izaudzēšanas līdz gataviem putnu gaļas produktiem.
Kā ziņots, “Anuga” notiek katru otro gadu, šogad no 7.-11.oktobrim. Šīs izstādes apmeklētāji nozares profesionāļi– pārtikas un dzērienu vairumtirgotāji, tirgotāju kooperatīvi, pārtikas industrijas un sabiedriskās ēdināšanas pārstāvji. “Anuga” pasaules mērogā pazīstama kā informācijas un kontaktu birža. Izstādes kopējā ekspozīcijas platība veido gandrīz 300 000 kvadrātmetrus, kuros produkciju ik pārgadu piedāvā vismaz 100 pasaules valstis.