Kā iepakot mantas? 0
Mēbelēm, kuras pārvadās neizjauktā veidā, durtiņas un lādes nostiprina ar līmlentēm tā, lai tās pārnešanas laikā neatvērtos. Pārdomā, vai vajadzēs noņemt arī rokturus, jo ir risks tos nolauzt pārvešanas un pārvietošanas laikā. Ja mēbele ir liela, tā jāizjauc, uzmanību pievēršot visu stiprinājuma detaļu ievietošanai atsevišķos maisiņos katrai mēbelei. Stikla plaukti vai durtiņas atsevišķi jāietin burbuļplēvē (var pirms ietīšanas aplikt ar kartonu). Spoguļus un gleznas aptin ar burbuļplēvi un ievieto kartona rāmītī.
Sadzīves tehniku (ja nav saglabājies rūpnīcas iepakojums) iepako segās vai burbuļplēvēs. Televizoru un monitoru vispirms apliek ar lieliem porolona gabaliem un cieši aptin ar iepakojamo plēvi. Īpaša uzmanība jāpievērš ekrāna un stūru aizsargāšanai. Uz ekrāna ar līmlentes palīdzību var nostiprināt bieza kartona loksni. Televizors jāpārvadā tādā stāvoklī, kādā parasti novietots mājās.
Traukus vai citus trauslus priekšmetus katru iepako saimniecības papīrā (vai dvieļos, palagos, vecās avīzēs, apģērba gabalos, burbuļu plēvē) un blīvi saliek ar burbuļplēvi izklātā kastē. Starp priekšmetiem izvieto kartona sieniņas, lai tie nesistos viens pret otru. Šķīvji jāliek uz malas, nevis vienu uz otra. Jāuzraksta apzīmējums par kastes plīstošo saturu. Ar iepakošanu avīzēs gan jābūt uzmanīgiem, jo druka var atstāt nospiedumus uz iepakotajiem priekšmetiem.
Ja vēlies pārcelties uz jauno mājvietu pats saviem spēkiem, bet īpašumā nav tam piemērota transporta, automašīnas piekabi var nomāt.