LETA

Karsumam piespēle, Dārziņam bullītis 0

Latvijas hokejisti svētdien palīdzēja saviem klubiem izcīnīt uzvaras KHL čempionātā.

Reklāma
Reklāma
Baltais nams nāk klajā ar skaļu paziņojumu: Donalds Tramps pārliecināts, ka nedēļas laikā karš tiks izbeigts
Trampa optimismam nav pamata: izlūkdienesti atklāj Putina patieso plānu. Kādas nelietības iecerējis Krievijas diktators?
VIDEO. Valmierā divu bērnu tētis pļavā ierīkojis slidotavu, kas pārvērtusies par iedzīvotāju prieka oāzi
Lasīt citas ziņas

Mārtiņš Karsums ar rezultatīvu piespēli sekmēja Maskavas “Dinamo” uzvaru savā laukumā pār Habarovskas “Amur” (5:4). Karsums bijis rezultatīvs jau piecos mačos pēc kārtas.

Savukārt, Čeļabinskas “Traktor” izbraukumā pēcspēles metienos ar 5:4 uzvarēja Zagrebas “Medveščak” un izšķirošais bullītis Laura Dārziņa kontā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.