Karikatūras

Slēgsim Latgalīti vai Latgali?

Rīgas domes Īpašuma departaments informē, ka, beidzoties nomas līgumam, 2012. gada nogalē galvaspilsētā pārstās pastāvēt tirgus “Latgalīte”. 2011. gada tautas skaitīšanas dati liecina, ka salīdzinājumā ar iepriekšējo tautas skaitīšanu 2000. gadā iedzīvotāju skaits visstraujāk ir samazinājies Latgalē un atsevišķos Latgales novados samazinājums pārsniedz pat 30%.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Kas izraisa sirmošanu, vai šo procesu var apturēt, vai tas ir vienkārši jāpieņem?
Darba devējs pieprasa vilkt konkrētu apģērbu. Vai darbiniekam ir pienākums to pirkt par savu naudu?
TV24
Silenieks par mūsu “krāšņo” valdību: Liela daļa dzīvo kā “puķu bērni”, kam lielākās bēdas valstī ir plūdi Jēkabpilī
RAKSTA REDAKTORS
Mobilo sakaru operatoru riču-raču: vai tie, kas draud pāriet pie konkurentiem, saņem vismazākos rēķinus?
Kokteilis
Ja mākslīgais intelekts būtu pie varas, tad Ministru kabinetā svarīga loma būtu Smiltēnam, bet kurš ieņemtu pārējos “krēslus”?
Satelītattēlos fiksē aizdomīgas darbības ostā Ziemeļkorejā; tas neko labu, iespējams, nenesīs Ukrainai
TV24
Rajevs par iespējamiem sarežģījumiem karā: “Situācija būtu ārkārtīgi sarežģīta. Es pat teiktu – tas viss beigtos ļoti ātri”
Piektdien izšķirsies “lielās lietas”. Provizoriskā vienošanās ar ASV ir gatava; Zelenskis cer uz normālu sarunu ar Trampu
“Izskatās, ka tas viss notiks lēni un sāpīgi…” Rajevskis netic, ka pašreizējā valdība pēc nedēļas vēl eksistēs
TV24
Uzņēmējs: Statistika liecina, ka lētāk ir paņemt kaķi vai suni, nekā plānot bērnu