Karikatūras

Ēriks Ošs. Es tak teicu, ka no ZZS nāk četri valsts stabilitātes balsti… Kur visi ir?

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis intervijā aģentūrai LETA izteicies, ka ZZS kā varas partija strādājot bez ārišķībām un ar pragmatisku darbu nodrošina stabilitāti. “Liels pluss valstij, ka nosacīti četri stabilitātes balsti nāk no ZZS – Valsts prezidents Raimonds Vējonis, Ministru prezidents Māris Kučinskis, aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis un finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola,” teicis Brigmanis. Jāpiebilst, ka šonedēļ valdības sēdes dienā, spriežot par Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektora amata kandidāti, visai emocionāli nestabilu, pat histērisku uzvedību demonstrēja Ministru prezidents Māris Kučinskis. Valsts prezidents Raimonds Vējonis šonedēļ ir atvaļinājumā, bet aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis – Brazīlijā.

Reklāma
Reklāma
Vai tu nodarbojies ar “tehnoignoranci”? Valodnieki ar šo vienojas apzīmēt daļu modernās sabiedrības
Krievijā plosās kartupeļu inflācija – tur tie ir dārgākie pasaulē. Cik simtus procentu kāpušas vairumtirdzniecības cenām?
Armijā dienošas sievietes valodnieki nesauks tomēr kareivēm. Kā sabiedrība vērtēs jauno piedāvājumu?
Mūžizglītības paradokss: kāpēc mācās tie, kam jau klājas labi, nevis tie, kam vajadzētu?
Lielajā talkā iekšlietu ministrs aicina sakopt savu māju pagrabus: Pagrabi iegūst jaunu nozīmi – tie var kļūt par 3. kategorijas patvertnēm
Receptes
Dietologa ļaunākais murgs – Mārtiņa Sirmā recepte kartupeļu biezputrai
Mājas
5 krāsas, kurām ir liela nozīme Lieldienās
Mājas
FOTORECEPTE. Kad klasiskās olu krāsošanas metodes apnikušas, izmēģini šo – Lieldienu olas ar marmora efektu
Mājas
7 foršas idejas! Kā ar dabīgām krāsvielām tikt pie rozā un zilganvioletām olām?
Receptes
Lieldienu kuličs – lai gads būtu veiksmīgs