DCIM100MEDIADJI_0432.JPG

Kara plosītā Ukraina spēšot sevi pabarot 0

Ukrainā apsēto lauku platība kopš Krievijas iebrukuma samazinājusies par ceturtdaļu, pirmdien paziņoja Ukrainas lauksaimniecības ministra vietnieks Tarass Visockis.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Līdz nedēļas beigām lielo džekpotu izvilks šīs četras Zodiaka zīmes
Kalpos vairāk nekā 15 gadus: nosaukti auto, no kuriem īpašnieki nesteidz šķirties pat pēc vairākiem gadiem
Rīgu var “noslaucīt” vienā acumirklī! RTU zinātnieki ceļ trauksmi, ka ostā gadiem stāv mums visiem bīstamais amonija nitrāts
Lasīt citas ziņas

Viņš prognozēja, ka raža būs pietiekoša Ukrainas vajadzībām, it īpaši ņemot vērā faktu, ka ļoti daudz cilvēku bēguši no kara.

CITI ŠOBRĪD LASA

Lauksaimniecības biznesu ietekmē ne tikai kaujas, bet arī Krievijas īstenotā eksporta blokāde, kas liek samazināt uz eksportu orientētās kultūras, sacīja Visockis.

Viņš sacīja, ka lauksaimnieki paļaujas uz mazāk prasīgām kultūrām, tādām kā sojas pupas. Neskatoties uz karu, sojas pupu audzēšanas platība nav mainījusies.

Taču kukurūzas kultivācijas platība samazinājusies no 5,5 miljoniem hektāru pagājušajā gadā līdz 4,6 miljoniem hektāru šobrīd.

Viņš nesniedza informācija par kviešiem, kuru ražai ir liela ietekme, jo Ukraina ir viens no galvenajiem kviešu eksportētājiem pasaulē.

SAISTĪTIE RAKSTI