Skrējiena laikā tiek mērīta kardiogramma un skābekļa patēriņš, bet no pirksta tiek ņemtas asinis, lai noteiktu organisma reakciju uz fizisko slodzi.
Skrējiena laikā tiek mērīta kardiogramma un skābekļa patēriņš, bet no pirksta tiek ņemtas asinis, lai noteiktu organisma reakciju uz fizisko slodzi.
Foto – Anda Krauze

Kāpēc rodas sirds aritmija? 0

“Kāpēc rodas aritmija? Vai to var izārstēt? Man ir mainīts sirds vārstulis – metāla protēze, tāpēc laikam sirds stimulatoru nevarēs likt, jo tas saistīts ar magnētiskajiem viļņiem?” Lidija Engures novadā

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Šie ēdieni nedrīkst būt uz galda, sagaidot 2025. gadu – Čūskai tie nepatiks! Saraksts ir iespaidīgs 4
“Varēja notikt ļoti liela nelaime…” Mārupes novadā skolēnu autobusa priekšā nogāzies ceļamkrāns 5
Kokteilis
Piecas frāzes, kuras tev nekad nevajadzētu teikt sievietei pāri 50 5
Lasīt citas ziņas

Precīzu atbildi var sniegt tikai tad, ja ir zināma slimības vēsture un konkrētais aritmijas veids. Tomēr jau pēc uzdotajiem jautājumiem medicīnas sabiedrības “ARS” kardioloģei Anitai Makarovskai šķiet, ka aritmija ir radusies iedzimtas vai iegūtas sirdskaites dēļ, tādēļ arī mainīts sirds vārstulis. Iespējams, ka tā ir mirdzaritmija vai ekstrasistolija.

Regulāri lietojot medikamentus, aritmija dažkārt atkāpjas. Sirds stimulators no minētajām aritmijām nepasargā, jo to ievieto, kad pacientam ir ļoti lēns sirds ritms (bradikardija).

CITI ŠOBRĪD LASA

Vēl precīzāku atbildi varēs sniegt speciālists, kurš būs iepazinies ar visiem apstākļiem, tāpēc ieteicams doties uz konsultāciju pie kardiologa.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.