Foto: LETA

Kampaņā “Pārsteidz ziemu!” bez maksas pārbaudīs auto mezglus 0

No 18.oktobra līdz 2.novembrim Rīgā un Latvijas lielākajās pilsētās pie veikaliem “Maxima” norisināsies kampaņa “Pārsteidz ziemu!”, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja kampaņas organizētāji.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Aptumsumu koridors: 10 lietas, kas jāizmet līdz 14. martam, lai izvairītos no neveiksmes 1
Vēsture skarbi tiesās Trampu: ekonomists skaidro, kāpēc konflikts ar Zelenski kaitēs pašām ASV
Veselam
Kāpēc naktī, ja pēkšņi pamosties, vajadzētu paciesties un neiet uz tualeti, skaidro miega speciālisti 36
Lasīt citas ziņas

Tās laikā autovadītājiem bez maksas tiks piedāvāta iespēja pārbaudīt galvenos auto mezglus, kas nodrošina drošu braukšanu ziemas apstākļos.

Kampaņa “Pārsteidz ziemu!” tiek rīkota jau otro gadu. 2012.gadā pārbaudi veica vairāk nekā 600 automašīnām.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kampaņas mērķis ir informēt autovadītājus par automašīnas sagatavošanu ziemai un veikt diagnostiku galvenajos automašīnas mezglos, kas nodrošina drošu pārvietošanos ziemas apstākļos, skaidro organizētāji. Pārbaude ietvers riepu protektora un spiediena mērījumu, akumulatora jaudas mērījumu, kā arī logu slotiņu nolietojumu diagnosticēšanu. Papildus autovadītājiem tiks piedāvāta iespēja bez maksas nomainīt logu slotiņas.

Katrs akcijas apmeklētājs saņems tehnisko anketu, kurā būs atzīmēti visi pārbaudes rezultāti, kas autovadītājam ļauj automašīnas tehnisko nepilnību gadījumā doties uz autoservisu, lai laikus novērstu tehniskās nebūšanas un pienācīgi sagatavotos drošai braukšanai gan rudens, gan ziemas laika apstākļos.

Akcijas laikā automašīnu tehnisko pārbaudi veiks speciālisti no Latvijas Autoinženieru asociācijas.

Pirmā kampaņas pārbaude notiks 18.oktobrī no plkst.16 līdz 20 pie veikala “Maxima XXX” Deglava ielā 57, Rīgā.

Kā rāda dati par kampaņas laikā pārbaudītajām automašīnām 2012.gadā, trešdaļai no tām akumulatori nav ideālā kārtībā. Tikai 50% no pārbaudītajām logu slotiņām bija darba kārtībā. Savukārt 25% no akcijas apmeklētājiem tika ieteikts nomainīt automašīnām riepas.

Akciju “Pārsteidz ziemu!” organizē uzņēmumi “Getz Bros & Co (Latvia) Ltd.”, riepu ražotājs “Bridgestone”, apdrošināšanas kompānija “Seesam Insurance”, sadarbībā ar Latvijas Autoinženieru asociāciju un interneta portālu “Delfi”.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.