Latvijas Slimnīcu biedrības vadītājs Jevgēņijs Kalējs.
Latvijas Slimnīcu biedrības vadītājs Jevgēņijs Kalējs.
Foto: Paula Čurkste/LETA

Kalējs: Covid-19 dēļ situācija slimnīcās ir starp sarežģītu un ļoti sarežģītu 0

Covid-19 izplatības dēļ situācija Latvijas slimnīcās ir starp sarežģītu un ļoti sarežģītu, šādu viedokli šorīt Latvijas Radio pauda Latvijas Slimnīcu biedrības vadītājs Jevgēņijs Kalējs.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Tā ir cūku kūts. Pat cūkas dzīvo labāk.” Krievijas Ārējās izlūkošanas dienesta vadītājs nosauc 3 nosacījumus, lai vienotos ar Ukrainu
7 pazīmes, ka tevī ir kaut kas no neandertālieša – no priekšrocībām līdz trūkumiem
Ukraiņiem izdevies sagūstīt “vagnerieti”, kurš piedalījās slavenajā gājienā uz Maskavu. Okupants izstāsta notikušā aizkulises
Lasīt citas ziņas

Kalējs uzsvēra, ka slimnīcās nonākošo Covid-19 pacientu skaits turpina augt, īpaši smagi slimo, turklāt nereti inficējas arī ārsti. Viņš atgādināja, ka ļoti būtiska problēma ir medicīnas personāla pieejamība kopumā.

Biedrības pārstāvja redzējumā, vienīgais risinājums ir panākt to, lai slimnīcās nonāk mazāk ar Covid-19 saslimušo, un tā ir visas sabiedrības atbildība.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņš arī domā, ka situāciju uzlabos vakcinēšana pret Covid-19, bet tās veicināšanai sabiedrībai nepieciešams sniegt vairāk informācijas par vakcinēšanas lietderību, jo daudzviet cilvēki šajā jautājumā vēl ir gana skeptiski.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.