FOTO: DPA/Scanpix/LETA

Kāds principiāli neklausās, bet cits ir sajūsmā. Ļaudis spriež par balss ziņu izmantošanu saziņā 20

“Kā jums ar balss ziņām? Man patīk saņemt kaķu murrāšanu, saprotu, ka pie stūres vieglāk nodiktēt, bet vēlāk tajās neko nevari atrast. Un ja atrodies telpā ar citiem cilvēkiem, arī neērti noklausīties,” sociālajā tīklošanas vietnē “X” diskusiju par balss ziņu nosūtīšanu un saņemšanu aizsākusi kāda lietotāja.

Reklāma
Reklāma
Palīdzēs “dedzināt” kilogramus: 4 olbaltumvielām bagāti produkti vielmaiņas paātrināšanai 3
Kokteilis
10 patiesības, ko citi nevēlas, lai tu uzzini 2
Pēc uzbrukuma Ziemassvētku tirdziņā Magdeburgā aizturēts Saūda Arābijas pilsonis – ārsts, kurš Vācijā dzīvoja vairākus gadus 108
Lasīt citas ziņas

“Ja kāds man atsūta balss ziņu, pieņemu, ka sūtītājs apzinās, ka to noklausīšos kaut kad, nevis tūlīt,” komentāros atzīmē lietotājs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vēl kāda diskusijas dalībniece piebilst, ka draugu saziņā mēdz izmantot balss ziņu opciju, taču darba vajadzībām priekšrocību dod ziņām, kas pasniegtas rakstiskā formātā.

Kāds cits lietotājs nesaskata problēmu attiecībā pret balss ziņu funkcijas izmantošanu: “Nesaprotu kā šis var būt problēma, goda vārds! Neticēsiet – ir cilveki, kas ilgi/slikti raksta un šis ir vēl viens variants info nodošanai, pieliku pie auss un noklausos, kad laiks.”

“Neklausos. Visi informēti, ka es neklausos, bet tāpat mēdz sūtīt. Vajadzētu opciju, kur atspējot balss ziņu nosūtīšanu man.”

“Atkarīgs, kurš to sūta. Ir maza bērna mamma, kurai tā ir iespēja komunicēt un pataupīt laiku kam citam viņai svarīgam. Par cilvēkiem ar redzes problēmām jau te minēts. Kolēģei pēc nopietnas slimības arī bija vieglāk tā sazināties.”

LA.LV Aptauja

Vai jums patīk saņemt un sūtīt balss ziņas?

  • Retos izņēmuma gadījumos

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.