3. Nestāsti esošajam partnerim visas savu iepriekšējo attiecību nianses un vēl jo vairāk – nesalīdzini viņu ar bijušo. Jā, mums visiem ir interesanti uzzināt, kāda katram ir bijusi pagātne. Turklāt tas, kā cilvēks stāsta par savām iepriekšējām attiecībām, raksturo viņu un dod iespēju saprast, kā viņš uzvedīsies tagadnē. 1
Tomēr ir liela starpība starp to, ka tu vienkārši pasaki “bija attiecības, ilga tik un tik ilgi, bija neveiksmīgas tāpēc, ka” un to, ka ikreiz tu gari un plaši stāsti, kā jums bija kopā, kur jūs bijāt, ko darījāt, kādas dāvanas bijušais partneris pasniedza, cik briesmīga sieviete ir viņa māte un ka sekss jums bija atbaidošs. Vai tieši otrādi – “super, kāds sekss, bet tu, mīļais, neesi tik prasmīgs, taču nekas, mēs to labosim”.
4. Turi pie sevis savas zibatmiņas kartes ar fotogrāfijām, mūziku un filmām. Pat tad, ja tev lūdz padalīties ar fotoattēliem no atvaļinājuma, padomā – varbūt parādīt tikai 10-15 labākos fotouzņēmumus, nevis visus 3444 kadrus.
5. Cilvēki var izrādīt interesi par taviem hobijiem, gaumi vai aizraušanos, bet vai tiešām vajag uzreiz lēkt mugurā iemīļotajam zirdziņam “es viss tāds interesants” un izstiept sarunu četru stundu garumā, stāstot, ka “es tikko atgriezos no Spānijas, redz, kur es, redz, kur viņš, šeit es mielojos, šeit es peldos, bet šeit guļu. Bet vēl es ierakstīju lielisku skaņdarbu, tas ir citā manā zibatmiņas kartē, tūlīt es jums to uzlikšu, paklausījāties, patika? Bet vēl man ir tāda interesanta filma par to, kā es atpūtos Spānijā, jūs redzējāt fotogrāfijas, bet tās neatspoguļo visu būtību, tagad mēs paskatīsimies filmu, tad jūs noteikti visu sapratīsiet”.