Foto: MATĪSS MARKOVSKIS

Kā veikt spēcīgus rituālus martā, kurās dienās un kā 0

“Ikviens cilvēks ir maza dzirkstelīte no Dieva lielās gaismas, tādēļ var attīstīt sevī dievišķās spējas, arī pats dziedināties. Dziednieks ir tikai pavadonis šajā ceļā, parāda, kā tas ir iespējams,” saka Kristīne Vallere. Viņa ir astroloģe un pirtniece, apguvusi arī daudz citu zināšanu, tās harmoniski savijot.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Esmu mazliet šokā” – Jāņa Timmas draugs publicē saraksti, kas, viņaprāt, apstiprina faktu, ka viņam kāds “palīdzējis” aiziet no dzīves
Veselam
Gribi dzīvot ilgi un laimīgi? 10 ieteicamākie dārzeņi un augļi, kas veicinās garu mūžu
Kokteilis
11 bēru tradīcijas un noteikumi, kas jāievēro, lai godam pavadītu aizgājēju
Lasīt citas ziņas

Šogad pirmo reizi Kristīne izdevusi īpašu Saules gada kalendāru, kas veidots pēc zoroastrijas astroloģijas principiem. Senie ārieši par gada sākumu uzskatīja 20. vai 21. martu – pavasara saulgriežus. Tad arī sākas šis kalendārs un ietver pilnu gadu. Saules diena ir no tās lēkta līdz nākamajam saullēktam.

Saule atbild par enerģiju, radošumu, spēku. Ja tiecies uz sauli, paātrini arī savas iekšējās gaismas ātrumu, jūties drošāks. Ejot roku rokā ar saules ritmu, iegūsti vairāk spēka, padari gaišāku savu ikdienu.

Sākam jau šonedēļ

CITI ŠOBRĪD LASA

* Pirms Lielās dienas – no 15. līdz 20. martam – ir ļoti maz saules enerģijas, ne velti to dēvē par kluso laiku. Šajās dienās nevajadzētu plānot svarīgus notikumus, taču ir īstais brīdis veikt dažādu veidu attīrīšanos: gavēt, pievērsties procedūrām, kas sakārto ķermeni, sakopt vidi. Attīrīšanās atbrīvo vietu, lai var ienākt saules spēks.

* 19. vai 20. martā ieteicams izmazgāt istabas ar ūdeni, kurā nostāvinātas vībotnes, vērmeles vai salvijas zariņi. Arī logus nomazgāt. Logs ir robeža, caur ko ienāks jaunās Saules gaisma.

* 21. martā vajadzētu pamosties mirkli pirms saullēkta, kas šajā dienā ir pulksten sešos un 23 minūtēs. Tieši tajā brīdī sākas Saules gads.

* “Vēl labāk, ja šo mirkli var sagaidīt kalnā. Kad rīkojam Lielās dienas rituālu, ausmas brīdī stāvam kalna galā un ar katru elpas vilcienu ieelpojam sauli, cenšamies sajust to pašā degungalā. Lielā diena rosina arī izmaiņas dabā, pēc tam viss sāk mosties. Šajā laikā pēc iespējas vairāk vajadzētu atrasties mežā, parkā, pie jūras vai upes, lai smeltos spēku. Labi palīdz arī gavilēšana – dziedāt mežā vai jebkur citur dabas viducī, bļaustīties, klaigāt, ūjināt. Ar iekšējo vibrāciju sakustināt sevi, iztricināt, izvibrēt, lai viss veras vaļā, iztīrās. Tā rodas vieta, kur ienākt jaunai enerģijai!” uzsver Kristīne.

* Šogad Lielā diena jeb saulgrieži iekrīt darbdienā, taču to var nosvinēt arī pēc tam, sarīkot skaistu rituālu. Ja pasākuma rīkotājs ir vīrietis, labāk der sestdiena, 24. marts, jo tā ir vīrišķības un cīņas uguns spēka diena. Ja galvenā rīkotāja ir sieviete, labāk izvēlēties 25. martu, sievišķības dienu, kurā dominē piedošanas un zemes spēka jeb auglības vibrācijas.

Reklāma
Reklāma

Visu sarunu ar astroloģi un pirtnieci Kristīni Valleri lasiet žurnāla “36,6 °C” marta numurā vai tā elektroniskajā versijā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.