Kā veidot afirmāciju 13
Uz baltas lapas vairākos variantos uzrakstīt vēlmi un tās sasniegšanas mērķi. Pārlasot un lieko izsvītrojot, atstāt tikai izteiktās domas koncentrātu četru līdz sešu vārdu garā pozitīvā apgalvojumā. Raudzīties, lai tā izrunāšanas laikā rodas emocionāls pacēlums, raisās smaids, ķermenī ielīst vingrums un vajadzība iztaisnoties, turēt augumu staltāk.
Ja AF piejaucēšanas laikā rodas kaut mazākās šaubas vai citas negatīvas emocijas (piemēram, ja, izrunājot vārdus “manā darba kabinetā patīkami uzturēties”, sejas muskuļi saspringst, bet rokas savelkas dūrēs), jārēķinās ar ķermeņa sniegto informāciju un jāveido cits apgalvojums.
Vēlams iekārtot AF dienasgrāmatu, kurā izvēlēto teikumu uzrakstīt gan ar labo, gan kreiso roku, un darīt to katru dienu trīs nedēļas pēc kārtas. Atzīmēt arī to, ko darbs ar AF mainījis gan sajūtās, gan reālajos notikumos.
Ar AF starpniecību var mēģināt tuvināt vairākus mērķus vienlaikus – piemēram, strādāt ar AF pašcieņas celšanai, sievišķības atraisīšanai, stabilu partnerattiecību izveidošanai, taču labāk sakoncentrēties vienam uzdevumam un, kad tas sasniegts, ķerties pie nākamā. Tikšana uz priekšu pa stingri izvirzīto ceļu parasti veicas ātrāk nekā skraidīšana šurpu turpu pa neskaitāmām šaurām taciņām.
Apzināties AF spēku – lieliski! Taču jāvairās arī no krišanas atkarībā, pārblīvējot un pārslogojot ar tām zemapziņu. Tas ir tikpat kaitīgi kā dzert zāles, tiklīdz piemetas vieglas iesnas.
Sagatavots pēc izdevuma “Ezoterikas ceļvedis”