Foto – Shutterstock

Afirmācija – visiedarbīgākā sevis kodēšana vēlamajam 13

Katru dienu caur mūsu smadzenēm neapzināti izvirpuļo ap 50 000 domu, tomēr pieci procenti no tām kļūst (vai jau kļuvušas) par pārliecību, kas ietekmē pieņemtos lēmumus. Arī tādus, kas gandē dzīvessparu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Šie ēdieni nedrīkst būt uz galda, sagaidot 2025. gadu – Čūskai tie nepatiks! Saraksts ir iespaidīgs 4
Kokteilis
Piecas frāzes, kuras tev nekad nevajadzētu teikt sievietei pāri 50 5
“Varēja notikt ļoti liela nelaime…” Mārupes novadā skolēnu autobusa priekšā nogāzies ceļamkrāns 5
Lasīt citas ziņas

Afirmācija (AF) ir pozitīvs apgalvojums, ko atkārto, lai mainītu iesīkstējušos un dzīves kvalitātei traucējošos uzskatus pret jauniem – pozitīvākiem, tā pagriežot ikdienu vēlamajā virzienā.

Uz kādu konkrētu apziņas aspektu vērstai AF jārada jauna programma, saskaņā ar kuru zemapziņa veic savu turpmāko darbību, izkārtojot tai piemērotas situācijas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Domas formē cilvēka dzīvi un apkārtni, tāpēc AF jābūt pozitīvai, pilnībā izslēdzot baiļu enerģijas piesaistīšanu. Tā jāizsaka tagadnē, apgalvojuma formā bez ne vai nē iesaistīšanas tā, it kā vēlamais jau būtu sasniegts. Vispārīgu frāžu vietā – konkrēti nosaukts man ir! Kurš saka – es gribu,
tā arī paliks gribot. Afirmāciju var izsacīt domās, skaļi, čukstus – kur vien vēlas, kā vēlas un cik bieži vēlas, tomēr vislabāk, ja tas tiek darīts regulāri un noteiktā laikā.

Svarīgi pieņemt, ka paļauties uz augstākiem spēkiem nozīmē uzticēšanos sev, tāpēc spriedelēšana, kā vēlme tiks piepildīta, ir lieka: man ir! Taču tikpat svarīgi saprast, ka AF nav burvju nūjiņa, – darbs jāveic pašam, un vēlēties vērts vien to, kas reāli sasniedzams.


SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.