“Kā pirotehnika spēj izdaiļot futbolu?” Nepatīkams incidents noticis Latvijas kausa izcīņas spēlē – līdzjutēji izraisījuši ugunsgrēku 6

Kā vēsta portāls “Sportacentrs“, svētdienas vakarā 11.lv Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā populārā “Leevon PPK” komanda ar rezultātu 0:4 piekāpās vienam no valsts vadošajiem klubiem “Riga”. Bet vēl sliktāku pēcgaršu atstāja nevis spēles rezultāts, bet līdzjutēju spēlītes ar pirotehniku, kā rezultātā cieta LNK sporta parka mākslīgais segums. Šī starpgadījuma dēļ LNK Sporta parks pārtraucis līgumu ar komandu “Leevon PPK”, kas vairs nevarēs savas spēles aizvadīt modernajā futbola kompleksā.

Sapnī pēkšņi un strauji tu krīti bezdibenī.. Par ko brīdina šie sapņi?
4 zodiaka zīmes, kuras visbiežāk salauž partneru sirdis 4
Aizgāji uz veikalu tikai pēc piena, bet iznāci no tā ar daudzām nevajadzīgām precēm? Sešas lamatas, ko izmanto lielveikali 38

Tiek ziņots, ka spēles 73. minūtē, kad rezultāts bija 3:0 par labu “Riga” vienībai, viesu sektora priekšā parādījās mutuļojoši dūmu mākoņi. Uz laukuma nonāca dūmu sveces, kas pilnībā aizmigloja trešdaļu no spēles laukuma.

Tiesnesis uz vairākām minūtēm apturēja mača norisi. Bet kamēr spēlētāji pacietīgi gaidīja dūmu izklīšanu, “Leevon PPK” fanu puse sarīkoja uguņošanu.

Kā raksta “Sportacentrs”, lai kā dažam labam patiktu dūmi un blīkšķi futbola spēles laikā, šoreiz tas būs ļoti dārgi atspēlējies pašiem “Leevon PPK” faniem, kuri pēdējoreiz mājinieku statusā apmeklēja LNK sporta parku. Dūmu sveces ir sabojājušas vienu no svaigākajiem un labākajiem Latvijas mākslīgā seguma futbola laukumiem. Tā rezultātā LNK Sporta parka vadība pieņēmusi lēmumu pārtraukt līgumattiecības ar “Leevon PPK” klubu.

Sezonas atlikušās mājas spēles Nākotnes līgas turnīrā “Leevon PPK” aizvadīs RTU stadionā.

Sociālo mediju platformā “X” lasāmi cilvēku komentāri par notikušo.