Foto: Stockvault

Kā notīrīt superlīmi no virsmām, auduma un rokām 1

Superlīme ir ļoti noderīga lieta mājsaimniecībā. Taču, ja ātri līmējošā viela nonāk uz rokām vai nejauši tiek uz virsmām, kuras nav paredzēts līmēt, to ir ļoti grūti notīrīt. Lūk, vairāki veidi, kā atbrīvoties no sakaltušās līmes.

Reklāma
Reklāma

Acetons

CNN: “Nožēlojamā” Eiropa beidzot mostas: Tramps “iegriež” Zelenskim, Vācija atceļ parādu “bremzes”, Francija apsver kodolaizsardzību
Veselam
Kā saprast, ka organismam trūkst D vitamīna? 5 pazīmes, kas palīdzēs to atklāt
TESTS. Iespējams, pasaulē vienkāršākais tests, kurā 90% izgāžas kā vecas sētas
Lasīt citas ziņas

Veco labo acetonu var izmantot līmes atlikumu noņemšanai no koka, flīzēm, stikla, metāla un flīzēm. Taču tā kā acetons ir toksisks, jālieto cimdi un respirators, lai nesaindētos un netiktu pie ķīmiskiem apdegumiem.

Saulespuķu eļļa

Saulespuķu eļļu uzklāj problēmzonai. Pēc pāris stundām mēģina limes paliekas noņemt. Šī metode vislabāk piemērota, lai notīrītu līmi no apaviem, drēbēm un ādas.

Etiķis

CITI ŠOBRĪD LASA

Arī galda etiķis ir pietiekami spēcīgs, lai pieveiktu superlīmi. Etiķi var izmantot, tīrot lielāko daļu virsmu, kā arī rokas.

Soda

No ūdens un sodas pagatavo pastu. To biezā kārtā uzklāj uz tīrāmās virsmas un atstāj vismaz 3-5 stundas. Tad tīrāmo vietu noslauka ar lupatiņu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.