Foto: Evija Trifanova/LETA

Kā mūsējiem veicās cīņā pret Gibraltāra čempioniem 0

Gints Narogs, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Tramps nomaina Ovālā kabineta galdu dažas dienas pēc tam, kad Īlona Maska dēls iemūžināts uz tā atstājam “dāvanu” 5
RAKSTA REDAKTORS
Kā krāpnieki zina, kur meklēt cilvēkus ar vairākiem tūkstošiem kontā – vai banku dati kaut kur noplūst? Atbild eksperti
Dabiski palīgi asinsspiediena kontrolei: 5 sēklas, ka noteikti jāiekļauj uzturā
Lasīt citas ziņas

Latvijas čempione futbolā “Riga” šodien savā laukumā aizvadīs UEFA Eiropas konferences līgas kvalifikācijas “play off” kārtas pirmo maču pret “Lincoln Red Imps” vienību no Gibraltāra.

Spēle “Skonto” stadionā sāksies plkst. 20, tiešraide “Sportacentrs TV” televīzijas kanālā. Trešajā kvalifikācijas kārtā pret Maltas klubu “Hibernians” rīdzinieki mājas spēli aizvadīja “Daugavas” stadionā, jo viņu mājvieta “Skonto” tobrīd vēl nebija saņēmusi UEFA trešās kategorijas stadiona licenci, kas tagad nokārtota.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pret maltiešiem mājas spēle Andra Riherta trenētajai komandai neizdevās, zaudējot ar 0:1, savukārt atbildes mačā laimīga izglābšanās otrā puslaika kompensācijas laikā (2:1) un pēc tam uzvara papildlaikā ar 4:1 (divu spēļu summā ar 4:2).

Gibraltāra čempione “Lincoln Red Imps” būs ciets rieksts. Tāpat kā “Riga” šogad Eirokausus sāka Čempionu līgā, pirmajā kārtā ar 2:2, 5:0 uzvarot Luksemburgas klubu “Fola”, bet otrajā kārtā ar 1:2, 0:2 zaudējot Rumānijas klubam “CFR Cluj”. Tālāk viņi spēlēja UEFA Eiropas līgas trešajā kvalifikācijas kārtā, kur ar 1:3, 1:1 atzina Bratislavas “Slovan” pārākumu.

“Lincoln Red Imps” dibināts 1976. gadā, to izdarot diviem britiem. Par Gibraltāra čempioni kļuvusi 25 reizes, 2014. gadā kā pirmā no Gibraltāra spēlēja Čempionu līgā, kur gan ne reizi tālāk par otro kvalifikācijas kārtu nav tikusi.

Sastāvs internacionāls, daudz futbolistu ar Spānijas pilsonību, jūlijā vienībai pievienojās arī Latvijas futbolists Ņikita Kovaļonoks, bet pēdējos divos mačos viņa pieteikumā nebija. Gibraltāra čempionāts, kurā startē 11 komandas, sāksies vien oktobrī.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.