Gunārs Nāgels
Gunārs Nāgels
Foto – Dainis Bušmanis

Kā lāpa tuneļa galā 0

Augsti godātais Gunār Nāgela kungs! Mēs, paliela grupa “Latvijas Avīzes” lasītāju – pensionāru, kuru dzīvesgaitas sākušās vēl K. Ulmaņa svētītajos mazpulkos un turpinājušās atmodas barikādēs, noliecam galvu jūsu priekšā par rakstu “Saulgrieži un noziegumi”, kas publicēts “LA” 20. jūnija laidienā.

Reklāma
Reklāma
Pasaules gals ir tuvāk, nekā domājām: Vatikāna slepenajos arhīvos atrasta sena grāmata, kurā minēts gads, kad pienāks pastarā diena
Sarunas Saūda Arābijā: atklāts, ko Ukraina piedāvās ASV, lai tās atjaunotu militāro palīdzību un atsāktu izlūkošanas datu apmaiņu
Maskava nervozē: Kremļa pārstāvis nāk klajā ar paziņojumu Eiropai. Vai pamats satraukumam?
Lasīt citas ziņas

Asiniet savu žurnālista spalvu turpmākajām publikācijām “LA” slejās. Tauta tās gaida un vēlē jums spēku un veselību to darīt biežāk. Tās palīdz lasītājiem labāk saprast savu vēsturi, neļaut to kropļot mūsu nelabvēļu medijos. Ai, kā tādi vīri kā jūs mums, lasītājiem, tautas uzmundrinājumam šodien vajadzīgi. Jūsu raksts “Saulgrieži un noziegumi” ir kā lāpa tuneļa galā.

Lasītāju grupas vārdā Pēteris Turķelis, pensionēts jurists Rīgā

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.