9. Vara pār naudu. Kad mēs iekšēji esam pārāk piesaistīti naudai vai pastāvīgi tiecamies pēc tā, lai nopelnītu vairāk, mēs zaudējam līdzsvaru un rezultātā – dzīves labklājību. Kad esam pārliecināti par sevi un tā, ko darām pareizību, mēs nopelnām daudz vairāk naudas, nekā tad, kad steidzamies, cenšoties nopelnīt vairāk un vairāk. 0
10. Dalieties savā bagātībā. Šeit izpaužas vispārīgāks cilvēcisko attiecību princips – “dari labu”. Labklājība, kurā mēs dalāmies ar kādu citu, rada vēl lielāku labklājību. Jo vairāk mēs atdodam, jo vairāk saņemam atpakaļ. Izņemot naudu, pastāv daudz lietu, kurās varam dalīties, piemēram, mīlestība, zināšanas, doma, labestība.
11. “Ego” veselība. Šajā principā ir acīmredzama psihoanalītiskās pieejas ietekme. Mūsu spējas un individualitāte atrodas mūsu “ego” – t.i. saprāta spēkā, kas palīdz cilvēkam sevi aizsargāt. Viss atkarīgs no tā, kā mēs ietekmējam to. Par sevi pārliecināts “ego” spēj paveikt brīnumus. Tāpēc nepieciešams nostiprināt šo pārliecību. Turklāt svarīgi ir noskaidrot, kā mūsu “ego” izpaužas vislabāk. Piemēram, zīmējot un runājot tā vietā, lai rakstītu.
12. Smadzeņu centrs. Smadzeņu centrs ir nepieciešams, lai sakoordinētu divu vai vairāk tādu cilvēku idejas, kurus apvieno tiekšanās pēc noteikta mērķa. Nevajag paļauties tikai uz savu prātu.
13. Lēmums. Zinātnieki izpētījuši, ka visi cilvēki, kas sasnieguši panākumus, lēmumus pieņēma ātri, bet ārkārtīgi lēni un piesardzīgi tos mainīja. Savukārt visi neveiksminieki lēmumus pieņēma ļoti lēni, taču mainīja tos bieži un ātri.