Kā beigt sevī programmēt nabadzību 11
Portāls MEN’S CULT formulējis 10 pazīmes, kas raksturo cilvēkus, kuri ieprogrammējuši sevi uz nabadzību.
1. Sevis žēlošana.
Cilvēki, kas noskaņojušies uz nabadzību, sevi žēlo un uzskata, ka pats liktenis nav lēmis viņiem kļūt bagātiem. Kādai sevis žēl tāpēc, ka piedzimusi par sievieti (jo vīriešiem ir vairāk iespēju), kāds sevi žēlo, jo ir pārāk korpulents (jo slaidie dabū labākās darba vietas), kāds apraud savu auguma garumu, nacionalitāti, ādas krāsu, ģimenes stāvokli (neprecējies, pārāk agri apprecējies vai šķīries), jaunajiem šķiet, ka problēmas iemesls ir pieredzes trūkums, gados vecākajiem – lielais gadu skaits. Sevis žēlošana – tas ir daudzu tonnu smags enkurs, kas aptur jūsu ceļu uz personības attīstību un nolemj mūžīgai nabadzībai.
2. Alkatība, skopums.
Nenogurstoša ikdienas cenu zīmes ar uzrakstu «Atlaides» vai „Izpārdošana” meklēšana veikalos, nevēlēšanās ieguldīt bērnu izglītošanā (jo man taču neviens nepalīdzēja), – lūk, pazīmes, kas liecina, ka jums jau ir nabadzīgo cilvēku otrais ieradums. Totāla ekonomijas vēlme nav vis gudrības pazīme, bet indikators, ka nav sabalansēti jūsu ienākumi un izdevumi, pie tam jūs mēģināt rast risinājumu no nepareizās puses.
3. Nodarbošanās ar lietām, kuras jūs patiesībā ienīstat.
Vairāk par visu pasaulē viņa nevar ciest trauku mazgāšanu, bet neviens no ģimenes nepalīdz. Viņš paliek traks jau no domas, ka tuvojas ceturkšņa atskaišu nodošanas termiņš un tas atkal būs jādara viņam, jo neviens no vietniekiem to izdarīt vienkārši nespēj. Viņa ienīst auditora darbu, bet tas ir vienīgais veids, kā nopelnīt papildus līdzekļus kredīta apmaksai. Visi šie ļaudis ir gatavi neveiksmēm un nabadzībai un tā iemesls ir izjūtas, ko viņiem sagādā nepatīkama darba veikšana. Glābiņš – nodarboties nevis ar to, kas vajadzīgs, bet kas sagādā patiesu gandarījumu. Tikai šajā jomā jūs sasniegsiet panākumus.