Foto – Shutterstock

Kā atbrīvoties no paģirām moderni? 0

Alkoholam kopumā ir diurētisks efekts, tas ir, tas izvada šķidrumu no ķermeņa. Bez ūdens organisms lēnāk atbrīvojas no etanola sadalīšanās produktiem, tas ir, paģiras ir ilgākas. Jebkuras saindēšanas laikā jādzer daudz šķidruma maziem malciņiem, ar paģirām jādara tāpat.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Darba devēji intervijās mēdz uzdot kādu āķīgu jautājumu, lai pārbaudītu jūsu emocionālo inteliģenci. Tikai 1% cilvēku atbild pareizi
Veselam
Nosaukts pats veselīgākais dārzenis. Ja neesi to ēdis gadiem ilgi, noteikti neesi vienīgais 1
Veselam
Ko nedrīkst ēst no rīta: 8 ēdieni, kurus nevajadzētu ēst tukšā dūšā
Lasīt citas ziņas

Izmēģiniet tēju ar medu: Nav 100% pierādījumu, ka medus palīdzēs, taču ar līdzekļiem pret paģirām nekad nevar zināt, kas palīdzēs. Ja nav alerģijas, medus ir labs līdzeklis ar daudzām noderīgām īpašībām.

Zarnu sorbenti: Tie bija jāizdzer, protams, pirms paģirām, bet indes no organisma jāizvada ar visiem pieejamajiem līdzekļiem. Labāk ir dot priekšroku nevis vecajām, labajām oglītēm , bet mūsdienīgiem līdzekļiem, jo ​​10-20 ogļu tablešu norīšana pēc piedzeršanās ir apšaubāma. Vienlaikus aktīvā ogle ir laika gaitā pārbaudīta lieta – enterosorbents. Tas nozīmē, ka tas absorbē toksīnus un lieko pārtiku no kuņģa-zarnu trakta, un pēc tam dabiski izvada tos no organisma.

CITI ŠOBRĪD LASA

Dzert augļu sulas un buljonus: Šī nav universāla ārstēšana, taču šāda šķidra diēta palīdz mazināt nepatīkamus simptomus, un sulas fruktoze dod enerģiju. Pret paģirām var noderēt tādi medikamenti, kādi vairumam no mums ir mājās. Un, ja jūs tos nevarat atrast mājās, jebkurā tuvākajā aptiekā tie noteikti būs.

Tagad aptiekā varat atrast modernākus sorbentus: Smekta, Enterosgel, Polysorb, Lignosorb un to daudzos analogus – jūs varat izvēlēties jebkuru. Tās darbojas aktīvāk un tajā pašā laikā mazāk kairina kuņģa gļotādu. Tikai nelietojiet sorbentus vienlaikus ar citām paģiru tabletēm: sorbenti arī tos absorbēs, un no tiem nebūs nekāda labuma. Paņemiet pauzīti vismaz pusotru stundu.

Aspirīns atvieglos pietūkumu un līdz ar to arī galvassāpes, kas ir viens no sāpīgākajiem paģiru simptomiem. Bet aspirīnu var lietot ne agrāk kā 6 stundas pēc pēdējās alkohola glāzes: aspirīns nav savienojams ar alkoholu.

Aptiekā ir plašs vieglu nomierinošu līdzekļu klāsts uz baldriāna vai nātru bāzes. Tie palīdzēs cīņā pret paģiru depresiju un bezmiegu, nomierinās nervus un palīdzēs nepārdzīvot. Tomēr stiprākas miegazāles un sedatīvie līdzekļi parasti nav savienojami ar alkoholu.

Dzintarskābe ir lēta, bet efektīva tablete, kas palīdzēs pret paģirām. Dzintarskābe paātrina vielmaiņas centrālo posmu (trikarbonskābes ciklu) un palīdz organismam ātrāk tikt galā ar alkoholu. Kontrindicēts čūlas un gastrīta gadījumā.

Magnija preparāti ir arī pieejams un efektīvs līdzeklis. Magnēzija (magnija sulfāts), magnezols, panangīns (asparkāms) – visas šīs paģiru tabletes mazina alkohola negatīvo ietekmi uz sirdi, paātrina vielmaiņu, mazina galvassāpes, mazina pietūkumu un depresiju.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.