
“Kā asa sižeta filmā!” Saldū vīrietis aizvedis uz slimnīcu bērnu ar galvas traumu, bet pa durvīm tomēr iekšā netiek 0
Nedēļas nogalā tūkstošiem cilvēku dalījušies ar ierakstu, ko publicējis kāds vīrietis, kam nācies piedzīvot gaužām nepatīkamu situāciju Saldū. Tas viss viņā raidījis pamatīgu neizpratni par to, kādā situācijā un apstākļos mēs šobrīd dzīvojam.
“Sākumā vēlos pateikt Lielo Paldies Saldus ceļu policijas čaļiem, kas ātri reaģēja un izveda/pavadīja mūs caur Saldus centru, neapstājoties līdz Saldus slimnīcas traumpunkta durvīm, bet…” tieši tik cerīgi sākas Mārtiņa stāsts. Pēc tā var nojaust, ka vīrietis centies slimnīcā nogādāt bērnu.
Taču pie slimnīcas izrādījies, ka durvis vienkārši ir ciet!
“Vai esi kādreiz mēģinājis ar asiņainām rokām izspiest no savas ļerkatas visu, ko tā ir spējīga, lai pēc iespējas ātrāk tiktu pie dakteriem ar sešgadnieku blakus, kuram ir vaļēja galvas trauma? Es esmu! Jo Saldus slimnīcā piektdienā plkst. 14:00 traumpunkta durvis ir ciet! Ķirurgs jau beidzis darbu plkst. 12:00!
Bet, ja esot savs auto, tad mēs varot doties uz Kuldīgu, tur palīdzēšot. Paldies!
Pa ceļam pārdomas dažādas – kādu nodokli neesmu samaksājis? Vai dzīvoju mežā? Vai nakamais policists arī sapratīs šo situāciju, vai man tiesības atņems? Un vispār – kas tas ir?
Šī nav pirmā reize, ar šādām pārdomām braucot uz Kuldīgas slimnīcu, jo Saldus novada pašvaldībā nav… Bet šī reize bija īpaša kā asa sižeta filmā!
Tāpēc šis ieraksts un ceru, ka sveicienu saņems īstais cilvēks. Katrai problēmai esot Vārds un Uzvārds! Es to nezinu, bet vēlos pateikt – PALDIES! Paldies, ka slēdzam un samazinām! Ceru, ka tieši TEV nekad nebūs jāizjūt šāda sajūtu gamma 60km garumā!” norāda vīrietis.
Stāstam beigas ir laimīgas, pie mediķiem tikuši, rētas laiks sadziedēs. Kā arī vīrietis saka paldies par palīdzību Kuldīgas slimnīcai.
Interesanti gan, ka LA.LV, ieskatoties Saldus medicīnas centra mājas lapā, tur pamanīja norādi, ka steidzamās medicīniskās palīdzības punkts tur darbojoties līdz pat pusnaktij, bet brīvdienās – visu diennakti. Bet kā ir realitātē?