Foto: Andrejs Vasjukevičs/Latgales vēstniecība “Gors”

VIDEO. “Jutos kā Dziesmu svētkos!” Ar Ivetas Apkalnas koncertu Rīgas jūras līča krastā ievadīts “Jūrmalas festivāls” 0

Ar unikālu pasaulslavenās latviešu ērģelnieces Ivetas Apkalnas koncertu pirmdienas rītā saullēkta laikā Rīgas jūras līča krastā ievadīts piektais “Jūrmalas festivāls”, ziņo LNT raidījums “900 sekundes”.

Reklāma
Reklāma
Kārlis Streips: “No kurienes šis kretīns gūst pārliecību, ka viņam ir tiesības par to kaut ko spriest?”
Veselam
Stradiņa slimnīcā krīzes situācija – ar “ātrajiem” atvestie pacienti pie slimnīcas mašīnā spiesti gaidīt pat vairāk nekā 2 stundas 26
Kokteilis
6 zodiaka zīmes, kam nepiemīt ne mazākās līdera dotības 25
Lasīt citas ziņas

Apkalnas uzstāšanos pludmalē zem klajas debess vēroja vairāki tūkstoši klausītāju.

Pati māksliniece pēc saullēkta koncerta pauda, ka spēlēt dzimtenē, jūras krastā, tik daudz klausītāju priekšā viņai bijis liels pagodinājums un tas paliks atmiņā uz mūžu.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Absolūti vienreizēji, jo tā nebūs vairs nekad! [..] Ļoti, ļoti emocionāli! Kaut kādā brīdī jutos kā Dziesmu svētku noslēguma koncertā kā pirms gada,” pēc unikālās uzstāšanās LNT rīta raidījumam “900 sekundes” atzina ērģelniece.

“Jūrmalas festivāla” koncertos šonedēļ uzstāsies Iveta Apkalna, Aleksandrs Antoņenko, Intars Busulis, Vestards Šimkus, Kristīne Balanas, kā arī citi mākslinieki.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.