Viņam ir paradums neiespējamā laikā saplānot daudz lietas 38
Kas ir svarīgi, šādi vīrieši regulāri uzņemas vairāk, kā spēj nest. Tomēr Žagars min kādu paradoksu: šāda tipa vīrieši bieži vien kaut kā tomēr rod risinājumu situācijā, kad ir uzdevumu ir vairāk, kā laika tos realizēt. Kā Žagars saka: “Viņi gandrīz vienmēr izrullē.”
Piemērs no Jura Žagara pieredzes: “Pirms kādiem gadiem es biju kalnu slēpošanas treniņu nometnē Alpos. Man bija paredzēta izrāde. Un es biju precīzi aprēķinājis, ka man ir jāaizlido dienu iepriekš, jo ir ziema, puteņi.”
“Laiks ir labs un es izkalkulēju, ka varētu tomēr lidot pēdējā dienā tieši pirms izrādes. Trijos izlido lidmašīna no Milānas. Lidmašīna nosēdīsies pussešos. Man izrāde sākās septiņos. Var paspēt ielekt taksī, ja tas ir pasūtīts un septiņos būt uz skatuves. Un veselu dienu slēpot vairāk, kas ir ārkārtīgi būtiski!”
Tomēr viss nenotika, kā plānots. Lidmašīna nokavēja pacelšanos, tomēr Žagars nezaudē optimismu: “Viss ir slikti! Es nesaku nevienam, nezvanu uz teātri, nebrīdinu. Tāpēc, ka es ticu, ka es izrullēšu kaut kā vēl nezinu kā…”
Žagars stāsta kā, skatoties uz Rīgas gaismām pa lidmašīnas logu, zvanījis uz teātri. Tur neviens nespējot viņu sazvanīt 15 minūtes pirms izrādes ceļ trauksmi un plāno atcelt izrādi. Uz ko Žagars teicis: “Nomierināties, es jau redzu Rīgas gaismas!”
Rezultātā viss beidzies labi. Bija pasūtīts taksis. Teātrī gaidīja ģērbējas kostīmu un mākslinieks uz skatuves bija vien ar 20 minūšu nokavēšanos.
Juris Žagars viedi skaidro, ka šis vīrietis nekad nesapratīs, ka veiksmei ir savs limits. Viņš nav pietiekami uzmanīgs. Viņš nevar tā, kā sievietes saprast, ka nevajag pilnīgi vienmēr riskēt.
Žagara padoms: “Ļaujiet, lai riskē. Tas viņam ir nepieciešams. Darbā, biznesā mēģiniet pieturēt pulsa kontroli. Bet, kas attiecas uz personiskās dzīves plānošanu, riskus nepieļaujiet, pieturiet 100% kontroli.”