Latvijas labākais motokrosists Pauls Jonass trasē.

Jonass bija tuvu tam, lai otro reizi kāptu uz pjedestāla PČ posmā motokrosā, taču svītru pārvilka kritiens 0

Gints Narogs, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Sapnī pēkšņi un strauji tu krīti bezdibenī.. Par ko brīdina šie sapņi? 18
Vērsis – “Lexus”, Lauva – “Lamborghini”: kurš auto ir piemērots jūsu Zodiaka zīmei 16
4 zodiaka zīmes, kuras visbiežāk salauž partneru sirdis 4

Pauls Jonass bija tuvu tam, lai otro reizi sezonā kāptu uz pjedestāla pasaules čempionāta posmā motokrosā, taču svītru pārvilka kritiens.

Teišentāles trasē, Vācijā, Jonass jau kvalifikācijā bija otrs ātrākais aiz sezonas līdera Tima Gajsera. Arī pirmajā braucienā Latvijas sportists noturēja savu otro pozīciju, bet otrajā braucienā finišēja vien 13. vietā. Visam pie vainas kritiens otrā apļa sākumā, to piedzīvojot cīņā par ceturto pozīciju ar spāni Fernandesu, tobrīd noslīdot uz 27. vietu. Posma summā Jonass sestais, bet līdz pjedestālam pietrūka četru punktu. Kopvērtējumā viņš pēc 11 posmiem ar 250 punktiem ir astotais.

Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku notika F-1 kārtējais posms, dubultuzvaru svinot “Red Bull” komandai. Pirmais finiša līniju šķērsoja Makss Verstapens, viņam 20 sekundes zaudēja Serhio Peress. Aiz viņiem Džordžs Rasels un Lūiss Hamiltons ar “Mercedes”, bet pilnīgs fiasko “Ferrari” stallim, jo Šarls Leklērs un Karloss Sainss juniors izstājās. Verstapens kopvērtējumā par 21 punktu pārspēj Peresu, bet Leklērs atpaliek jau par 34 punktiem.

Polijā Eiropas čempionāta ceturtajā posmā rallijā Mārtiņš Sesks/Renārs Francis kopējā vērtējumā ieņēma 17. vietu, bet bija ātrākie “ERCOpen” klasē, kurā gan piedalījās vien trīs ekipāžas. Nākamais posms jūlija sākumā Liepājā.