Publicitātes foto

Jaunums medniekam! ‘Jack Pyke’ zīmols arī Latvijā 0

“Purnavu muiža” padomājusi arī par sporta šāvējiem, piedāvājot virkni Jack Pyke zīmola aksesuāru, kas paredzēti šaušanas sporta entuziastiem.

Reklāma
Reklāma
Baltais nams nāk klajā ar skaļu paziņojumu: Donalds Tramps pārliecināts, ka nedēļas laikā karš tiks izbeigts
Trampa optimismam nav pamata: izlūkdienesti atklāj Putina patieso plānu. Kādas nelietības iecerējis Krievijas diktators?
Kokteilis
Fantāzijai nav robežu: 8 neparastākie vārdi, kurus slavenības devušas saviem bērniem
Lasīt citas ziņas

Sākot ar pleca amortizatoru un šaušanas dvielīti, beidzot ar sportinga pleca somām, šaušanas vestēm un Pro Sport briļļu komplektu ar četrām dažādām maināmām lēcām, kas ir izturīgas pret skrāpējumiem. Labā ziņa tāda, ka šī zīmola preču cenas nav nekas kosmisks vai pārsteidzoši dārgs.

Šaušanas vestes cena ir 58 eiro, briļļu komplekts maksā 52 eiro, bet pleca soma – 35 eiro. Tādēļ šīs preces ir lieliski piemērotas arī iesācējiem, kuri nav gatavi ieguldīt milzu līdzekļus aprīkojumā.

CITI ŠOBRĪD LASA
Publicitātes foto.

Vairāk lasiet žurnālā Medības

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.