Jaunos kociņus sagatavo pret grauzējiem, stāda ziemas ķiplokus. Kas darāms dārzā 29.10. – 5.11. 0
29.–30.oktobris. Ziedu dienas
Stāda sīpolpuķes nākamajam pavasarim un vasarai. Var stādīt un pārstādīt arī ziemcietes un košumkrūmus, taču jānovērtē gan augu ziemotspēja, gan konkrētās vietas ziemas bardzība. Iespējams, drošāk stādus pierakt un piesegt līdz pavasarim. Norok dāliju gumus, gladiolas un citas sīpolpuķes, ja tas vēl nav izdarīts. Apgriež ziemcietes un rozes. Sagatavo segmateriālus augu piesegšanai.
31.oktobris. Stādīšanai nelabvēlīga diena
Grābj lapas, izvāc no dārza nolūzušos zarus, novāc nevietā augošus kokus un krūmus. Apstrādā zemi nezāļainos laukos. Iztīra un sakārto siltumnīcas.
1.–3.novembris. Augļu dienas
Sagatavo ziemai jaunos augļukokus, ap stumbriem un sakņu kakliem aptin aizsarglentes pret grauzējiem. Var kociņu stumbrus apstrādāt ar kaļķojamo materiālu. Ja iegādāti stādi un vieta sagatavota, stāda augļukokus. Mazāk ziemcietīgo sugu un šķirņu stādus pierok līdz pavasarim. Sakārto ievāktās sēklas un noliek drošā vietā. Vāra ievārījumus, spiež sulas, konservē ievāktos augļus un dārzeņus.
4.–5.novembris. Sakņu dienas
Apstrādā zemi. Stāda ziemas ķiplokus, sīpolus, pavasara sīpolpuķes. Klāj mulču uz aveņu stādījumiem, vīnogulājiem, vēlu stādītu ziemciešu dobēm un sīpolpuķu stādījumiem.