Foto – Stock.xchng

Izredzes ir katram 1



Ja erekcijas traucējumi ir bieži vai kļuvuši par nomoda murgu, nepieciešama veselības pārbaude, jo erekciju ietekmē gan vīrieša vispārējais veselības stāvoklis, gan fiziskās aktivitātes, smēķēšana un alkohola lietošana. Problēma var būt arī galvā – dzimumdzīves kvalitāti ietekmē viss, ko cilvēks jūt, kā uztver pārdzīvoto. Ja nav urīnceļu vai dzimumorgānu pro­blēmu, hormonālu traucējumu, cukura diabēta, hipertonijas, nervu, sirds un asinsvadu sistēmas slimību vai citu kaišu, par psiholoģisko šķērsli baudas sasniegšanā ar partneri liecina erekcija masturbācijas laikā, smagas stresa situācijas šķiroties, zaudējot darbu utt., depresija vai citi pārdzīvojumi.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Piecas frāzes, kuras tev nekad nevajadzētu teikt sievietei pāri 50 5
Kokteilis
Šie ēdieni nedrīkst būt uz galda, sagaidot 2025. gadu – Čūskai tie nepatiks! Saraksts ir iespaidīgs 4
“Varbūt kāds pilsonis par to naudu māju uzcēla…” ļaudis diskutē, vai 150 000 eiro par “Dimdiņu” zīmola maiņu nav pārmaksāts
Lasīt citas ziņas

Mūsdienās seksuālās dzīves kvalitāti var uzlabot arī vīrieši pēc 50–60 gadu vecuma, jo erektilā disfunkcija ir novēršama jebkurā tās pakāpē. Pirmais solis ir vizīte pie urologa. Atkarībā no traucējumu iemesla var nākties apmeklēt arī kardiologu, endokrinologu vai citu speciālistu, jo ārstēšana ir atkarīga no cēloņa, nevis izpausmes. Viena problēma var novērst arī daudzas citas!

– Tas, vai vīrietis risina erekcijas problēmas, vēršoties pie urologa, atkarīgs no ļoti daudziem aspektiem – kurā vietā viņa prioritāšu skalā ir sekss, kādas ir attiecības un partneres attieksme, kāda ir vīrieša veselība un dzīvesveids, kā arī vecums, – uzskaita Linards Rēdmanis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Dažkārt erekcijas traucējumi var pāriet tikpat pēkšņi kā radušies, bet, ja tie saglabājas, palīdz medikamenti. – Erekciju veicinošie medikamenti nav nekas tāds, no kā būtu jābaidās. Pētījumi rāda, ka zāles palīdz ne tikai sasniegt erekciju, bet arī to ilgāk uzturēt, – skaidro urologs.

Pat ja gribēšana joprojām sakrīt ar varēšanu, kustībām un regulārai fiziskajai slodzei ir nozīmīga loma asinsrites traucējumu profilaksē. Arī veselīgs dzīvesveids, pilnvērtīgs uzturs, atteikšanās no smēķēšanas un alkohola attālina nejaušas neveiksmes visatbildīgākajā brīdī. Ilgstoša atturēšanās no pilnvērtīgas dzimumdzīves veselībai ir tikpat nevajadzīga kā seksuālās pārmērības.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.