Ja ir dabas līdzekļi, ar ko izveseļoties, kāpēc neizmantot? KONKURSA recepte 0
Zaļo kokteiļu konkursā lasītāja Dina raksta: “Mamma ņēma mani jau pavisam maziņu pintiķi līdzi uz pļavām, uz mežu. Daudz ko iemācīja, kas kādai vainai der. Vēlāk trīs reizes studēju medicīnu. Galu galā, galvenā atziņa, pie kuras esmu nonākusi, ir sekojoša: ja vien kādu veselības problēmu ir iespējams atrisināt ar pārbaudītiem dabas līdzekļiem, nav ne mazākā iemesla to nedarīt.
Tā kā ir pavasaris ar savu īpašo piedāvājumu, dalos ar savu zaļo recepti. Ieguvumu būs daudz – imūnsistēmai, enerģijai, aknām, locītavām u.t.t. Patiešām jaudīgs dabas līdzeklis kvalitatīvai dzīvei un priekam:
ņemam pa saujai jauno gārsu dzinumu, lakšu, aso nātru (noplaucējam sekundes desmit), gaiļpiešu lapas, pelašķu lapiņas, vidēju ķiploka galviņu (nomizojam), 15 pieneņu pumpurus ar visu kātu vai pieneņu lapas nelielu saujiņu, pāris lupstāja zariņus, mazu saujiņu rukolas, dilles. Rūpīgi nomazgājam, apsusinām.
Nomazgājam, nomizojam 2 paprāvus tomātus, liekam visu blenderī. Pievienojam Himalaju sāli un maltus melnos piparus, sāls pēc izjūtas, bet piparus gan nežēlojam.
Liekam stikla burciņās un ledusskapī. Mūsmājās ilgāk par dienu tādas lietas neglabājas. Ja ne kokteilī, tad apēdas kā likts vienalga.
Uz maizītēm, kā gaļas marināde, zupā, mērcītē, nu kur gan neder tik garda piedeva. Pielietošana kokteiļos pēc katra gaumes – kefīrs, paniņas tomātu sula, rūgušpiens, piedeva salātiem, mēs pievienojam arī mērcēm, zupām, omletēm. Ja problēmas ar kalciju, arī biezpienu var iemiksēt.