Pēc operācijas periodā iespējamas arī komplikācijas: 0
Tromboflebīts – dziļo vēnu tromboze var notikt pēc jebkuras operācijas, taču biežāk tā notiek pēc gūžas un ceļa operācijām. Asins plūsma kājas lielajās vēnās palēninās, asinis sarecē un izveidojas asins trombs, kas var atrauties no vēnas sieniņām un nokļūt plaušu asinsvados, tādējādi pārtraucot asins piegādi plaušām. Lai mazinātu riskus, mēnesi pēc endoprotezēšanas jālieto speciāli medikamenti un vajadzības gadījumā jānēsā kompresijas zeķes.
Infekcija var nokļūt endoprotezētajā locītavā no citiem inficētiem organisma audiem, tāpēc pirms operācijas obligāti jāizārstē bojāti zobi, strutainas mandeles, ginekoloģiskas slimības un citi infekcijas perēkļi. Riska grupa ir hroniski smēķētāji, viņiem sastrutojumi notiek līdz trim reizēm biežāk kā tiem, kas nesmēķē.
Izmežģījums — viena protēzes daļa atvienojas no otras. Visbiežākie iemesli ir ķirurģiskas kļūdas vai ieteiktā režīma neievērošana.
Gan ceļa, gan gūžas implantu daļas ir biosavienojamas — izstrādātas, tā, lai organisms tās pieņemtu. Pavisam retos gadījumos pacientiem ir alerģija pret niķeli, un protēze neiedzīvojas organismā.
Šie implanti kalpo aptuveni 10—35 gadus. Kad tie nonēsājas, nepieciešama revīzija jeb atjaunošana. Tā ir sarežģītāka un ilgāka operācija. Pēc revīzijas endoprotēze kalpo vēl aptuveni 80% no iepriekšminētā laika.