Foto-LETA/AFP

Izraēlas ekspremjers attaisnots korupcijas prāvā 0

Izraēlas tiesa otrdien, 10.jūlijā, attaisnoja bijušo premjerministru Ehudu Olmertu (attēlā) divos apsūdzības punktos saistībā ar korupciju, vēsta mediji.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Dzimuši ģēniji: šīm zodiaka zīmēm ir augstākais IQ 4
TV24
Ieskicēta krievu karavīra – “briesmīgā pretekļa” – seja: “Tāds nogalina atbildīgi, tā ir slima biomasa!”
TV24
“Tā ir cūku kūts. Pat cūkas dzīvo labāk.” Krievijas Ārējās izlūkošanas dienesta vadītājs nosauc 3 nosacījumus, lai vienotos ar Ukrainu 99
Lasīt citas ziņas

Jeruzalemes rajona tiesa attaisnoja Olmertu apsūdzībās par kukuļu pieņemšanu un nepatiesiem rēķiniem par ārvalstu ceļojumiem, taču atzina bijušā premjerministra vainu apsūdzībās par īpašu labvēlību pret kādu bijušo kolēģi laikā, kad Olmerts strādāja valdībā.

Olmerts no premjera amata demisionēja 2008.gada septembrī, pakļaujoties spiedienam. Policija toreiz pieprasīja izvirzīt viņam apsūdzības saistībā ar vairākiem korupcijas gadījumiem, kas saistīti ar laiku, pirms viņš kļuva par valdības vadītāju.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņš tika apsūdzēts, ka no kāda amerikāņu uzņēmēja pieņēmis aploksnes ar naudu. Tāpat viņam bija izvirzītas apsūdzības par pārkāpumiem, kas pieļauti laikā, kad viņš ieņēma tirdzniecības un rūpniecības ministra amatu. Olmerts ir apsūdzētais arī lietā par kukuļu pieņemšanu laikā, kad viņš ieņēma Jeruzalemes mēra amatu.

Olmerts Jeruzalemes mēra amatu ieņēma no 1993. līdz 2003.gadam. Pēcāk viņš sāka strādāt valdībā. 2006.gadā kļuva par premjerministru.
Pats Olmerts visas apsūdzības noraida.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.