Izdevēja Vija Kilbloka

Izdevēja Vija Kilbloka atklāj, kā rīkosies, ja nāksies atlaist darbinieku, kas nav vakcinējies pret Covid-19 77

Soctīklā “Facebook” uzņēmēja, grāmatu izdevēja, izdevniecības “Zvaigzne ABC” vadītāja Vija Kilbloka akcentēja kādu šobrīd sabiedrībā aktuālu tēmu, ierakstot – kā rīkotos, ja viņai kā vadītājai nāktos atlaist darbinieku, kas nav vakcinējies pret “Covid-19”.

Reklāma
Reklāma
Mājas
10 ēdieni, kurus nekad nedrīkst dot kaķiem — jūs būsiet pārsteigti
Atrasts ceturtā Pabrades poligonā pazudušā kareivja ķermenis: viņš neatradās purvā 80
Tiklīdz karš Ukrainā beigsies, Putins varētu ātri pārvietot karaspēku uz Baltijas valstu robežām – vācu izlūkdienests
Lasīt citas ziņas

“Kolēģi man jautāja, kāda ir mana nostāja darbinieku vakcinēšanās jautājumā un ko mēs darīsim, ja būs jāatlaiž nevakcinētie, kad tiks pieņemts attiecīgais likums.Smaga doma, bet es to izdomāju. Ja man nāksies atlaist kādu darbinieku piespiedu kārtā, es viņam apmaksāšu advokātu, lai viņš var vērsties tiesā pret darbadevēju, prasīt kompensāciju un atjaunošanu darbā. Pēc tam šīs izmaksas, kā arī izdevniecībai nepamatoti nodarītos zaudējumus piedzīsim no valsts.

Esmu gatava tiesu darbiem, bet, lai mēs tajos nenoslīktu, aicinu katru, uz ko atlaišanas draudi attiecas, tomēr apsvērt iespēju vakcinēties. Strādāt kopā, neslimot un netiesāties tomēr ir daudz patīkamāk. Lai mums visiem labas analīzes!” – viņa vēstīja.

CITI ŠOBRĪD LASA

LA.LV Aptauja

Vai tu piekrīti Vijas Kilblokas viedoklim?

  • Jā, piekrītu
  • Nē, nepiekrītu
  • Man ir grūti atbildēt uz šo jautājumu

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.