Foto – Timurs Subhankulovs

Ingūna Rībena 0

Vai tiešām kādam būtu jāuzraksta grāmata “8 gadi, kad Vaira bija Vairis”, lai kļūtu pavisam skaidrs, ka Labklājības ministrijas izdotajām grāmatiņām patiesībā nav itin nekāda sakara ar dzimumu līdztiesību, aiz kuras izkārtnes tiek melīgi slēpta to īstā jēga?


Reklāma
Reklāma

 

Trampa optimismam nav pamata: izlūkdienesti atklāj Putina patieso plānu. Kādas nelietības iecerējis Krievijas diktators?
VIDEO. Tramps nomaina Ovālā kabineta galdu dažas dienas pēc tam, kad Īlona Maska dēls iemūžināts uz tā atstājam “dāvanu” 5
RAKSTA REDAKTORS
krāpnieki zina, kur meklēt cilvēkus ar vairākiem tūkstošiem kontā – vai banku dati kaut kur noplūst? Atbild eksperti
Lasīt citas ziņas

Saeimas deputāte Ingūna Rībena (“Vienotība”), uzsverot, ka dzimumu diskriminācijas Latvijā nav un to cenšas mākslīgi uztiept kā problēmu (“Delfi”)

 

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.