Roberts Volfs.
Roberts Volfs.
Foto: Ieva Leiniša/LETA

“Ilgezeem” valdē atgriežas Volfs 0

Pārtikas produktu, alkoholisko un bezalkoholisko dzērienu ražotāja SIA “Ilgezeem” valdē reģistrētas izmaiņas, vēsta “Lursoft” Klientu Portfeļa monitorings.

Reklāma
Reklāma
Atrasts ceturtā Pabrades poligonā pazudušā kareivja ķermenis: viņš neatradās purvā 80
Kāpēc amerikāņu karavīri brauca tur, kur nedrīkstēja? Izskan aizdomīga versija
Kokteilis
Latviešu daiļavu TOP 10: sievietes, kuru šarms neatstāja vienaldzīgu pat mākslīgo intelektu
Lasīt citas ziņas

Pēc vairāku gadu pārtraukuma uzņēmuma valdē atgriezies ražošanas uzņēmuma līdzīpašnieks Roberts Volfs, kurš iecelts par valdes priekšsēdētāju. Kopā ar viņu valdē amatu ieņem Igors Lukjaņuks.

2018.gadā uzņēmuma apgrozījums sasniedza 4,81 miljonus eiro un pārskata gadu tas noslēdza ar 303 tūkstošu eiro peļņu. No kopējā apgrozījuma 76,1% pērn nodrošinājis vietējais tirgus.

CITI ŠOBRĪD LASA

SIA”Ilgezeem” gada pārskatā teikts, ka 2019.gadā uzņēmums plāno turpināt darbu pie tālākas procesu efektivitātes celšanas visos ražošanas posmos un pārdošanā, paredzot arī jaunu produktu ieviešanu.

Aizvadītajā gadā ražotājs ar darba vietām nodrošinājis 111 darbiniekus un VID administrētajos nodokļos samaksājis 1,32 miljonus eiro, no kuriem 0,33 miljonus eiro – valsts sociālās apdrošināšanas obligātajās iemaksās.

Jau ziņots, ka “Ilgezeem” izvēršas eksporta tirgos – pērn eksports pieaudzis par 35 % salīdzinājumā ar gadu iepriekš. “Ilgezeem” lielākie eksporta tirgi ir Igaunija, Vācija un Polija. Tāpat uzņēmums sācis eksportu uz Kuveitu, Maldivu salām, Pakistānu, Irāku.

Uzņēmumā ražo iesala ekstraktu, kvasa koncentrātu, dabīgus iesala dzērienus – kvasu, alu un raudzētus dzērienus bez konservantiem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.