Marina Lepēna.
Marina Lepēna.
Foto: SCANPIX/AP/LETA

Igauniju tuvākajā laikā gatavojas apmeklēt Lepēna 0

Igauniju tuvākajā laikā apmeklēs Francijas galēji labējā politiķe Marina Lepēna, paziņojis Igaunijas parlamenta Konstitucionālās komisijas priekšsēdētājs Jāks Madisons, kurš pārstāv Konservatīvo tautas partiju (EKRE).

Reklāma
Reklāma
Veselam
Gribi dzīvot ilgi un laimīgi? 10 ieteicamākie dārzeņi un augļi, kas veicinās garu mūžu
Kokteilis
11 bēru tradīcijas un noteikumi, kas jāievēro, lai godam pavadītu aizgājēju
RAKSTA REDAKTORS
FOTO. “Gribēju būt mīlēta, bet tiku pazemota, izmantota, sista.” Kāpēc piecdesmitgadīgā politiķe uzķērās jeb izglītotās, bagātās arī raud
Lasīt citas ziņas

Madisons sociālās saziņas vietnē “Facebook” rakstīja, ka “tuvākajā laikā Igauniju apmeklēs populārākā nacionāliste Francijā Marina Lepēna, kuru pavadīs virkne citu labējo”.

Viņš norādīja, ka vizīte saistīta ar šomēnes gaidāmajām Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanām.
CITI ŠOBRĪD LASA

EKRE politiķis solīja tuvāko dienu laikā sniegt plašāku informāciju par Lepēnas vizīti Igaunijā.

Francijas galēji labējās partijas “Nacionālā apvienība” līdere Lepēna vairākkārt paudusi prokremliskus paziņojumus, tostarp sacījusi, ka NATO par savu misiju būtu jānosaka cīņa pret terorismu un islāmu. “Kādēļ NATO ir nepieciešama pēc PSRS sabrukuma? Tas ir galvenais jautājums. Kādēļ gan nedot aliansei jaunu misiju – cīņu pret islāmu un terorismu?” Lepēna teica intervijā televīzijas kanālam “Cnews”, piebilstot, ka “saistībā ar šādu misiju Krievijai vajadzētu iestāties NATO”.

Pēc tikšanās ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu Lepēna sacīja, ka viņš iemieso “jaunu pasaules redzējumu”. “Viņš iemieso suverēnu tautu,” paziņoja Lepēna.

Tāpat viņa par likumīgu ir nodēvējusi Ukrainas Krimas pussalas pievienošanu Krievijai. “Es nekādā gadījumā neuzskatu, ka notikusi nelikumīga aneksija: bija referendums, Krimas iedzīvotāju nolēma pievienoties Krievijai. Es neredzu nekādu iemeslu šaubām par šo referendumu,” “Nacionālās frontes” līdere teica televīzijas intervijā.

Krievija Ukrainai piederošo Krimas pussalu anektēja 2014.gada martā pēc starptautiski neatzīta referenduma.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.