Foto: TASS/ SCANPIX/ LETA

Igaunijā inficēšanās ar koronavīrusu apstiprināta vēl 544 cilvēkam; divi miruši 0

Igaunijā aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar jauno koronavīrusu atklāta 544 cilvēkiem un reģistrēti vēl divi nāves gadījumi ar vīrusa izraisītās slimību Covid-19, ceturtdien paziņojis Veselības departaments.

Reklāma
Reklāma
Pēc tikšanās ar prezidentu Saeimas priekšsēdētāja nofotografējusies, aizmirstot noslēpt savas piezīmes… 91
Čečeni uzmet Putinu un pāriet karot Ukrainas pusē, atklājot Krievijas armijas uzbrukuma plānus
Mājas
Plāno iegādāties savu pirmo auto? Eksperts nosauc 8 automašīnas, kuras jaunajiem autovadītājiem nevajadzētu pirkt
Lasīt citas ziņas

Līdz ar to apstiprināto inficēšanās gadījumu skaits Igaunijā sasniedzis 16 598, bet 7614 cilvēkiem apstiprināta atveseļošanās.

Pavisam Igaunijā ar vīrusa izraisīto slimību Covid-19 miris 141 cilvēks.

CITI ŠOBRĪD LASA

Diennakts laikā veiktas 5743 analīzes, līdz ar to pozitīvi bijuši 9,5% testu. Pavisam Igaunijā veikti 529 988 testi nolūkā noskaidrot inficēšanos ar jauno koronavīrusu.

Slimnīcās pašlaik tiek ārstēti 254 Covid-19 pacienti. Aizvadītajā diennaktī hospitalizēto Covid-19 slimnieku skaits samazinājies par desmit. 14 pacienti atrodas intensīvās terapijas nodaļās.

Pēc Igaunijas Veselības departamenta datiem, 14 dienu kumulatīvais Covid-19 gadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotāju 10.decembrī Igaunijā ir 424.91. Savukārt saskaņā ar Eiropas Slimību profilakses un kontroles centra (ECDC) datiem šia rādītājs ir 416,13.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.