Foto: AFP/SCANPIX/LETA

Iepirkšanās panika Indijā 0

Indijā pēc valsts premjerministra Narendras Modi negaidītā paziņojuma, ka, sākot no otrdienas, valstī uz 21 dienu noteikti stingri ierobežojumi, tajā skaitā pārvietošanās aizliegums, daudzi ļaudis ļāvās panikai un jau naktī metās izpirkt veikalus.

Reklāma
Reklāma
Mājas
10 ēdieni, kurus nekad nedrīkst dot kaķiem — jūs būsiet pārsteigti
Kokteilis
“Mēs nevēlamies saņemt honorāru par bezcerīgu cīņu!” Timmu juriste paziņo negaidītus jaunumus
Atrasts ceturtā Pabrades poligonā pazudušā kareivja ķermenis: viņš neatradās purvā 80
Lasīt citas ziņas

Modi savā televīzijas uzrunā paziņoja, ka visiem “jāaizmirst” par māju pamešanu, lai kāds arī būtu iemesls. Tajā pašā laikā premjers nepaskaidroja, kā tiks nodrošināta pārtika un ūdens. 1,3 miljardu lielajai valstij tas bija šoks.

Tikai 40 minūtes vēlāk Modi ar “Ttwitter” palīdzību piebilda, ka dzīvei svarīgie veikali darbu turpinās, taču bija jau par vēlu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.