Foto: SCANPIX/REUTER/LETA

“Huawei” 5G risinājumi nerada draudus kiberdrošībai, liecina pārbaudes 1

Šobrīd esošie tehnoloģiju risinājumi un 4G tīkls ļauj lietotājam izveidot īpaši ātru interneta savienojumu, acumirklī lejupielādēt failus vai ļauties spēļu spēlēšanai tiešsaistē.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Šie ēdieni nedrīkst būt uz galda, sagaidot 2025. gadu – Čūskai tie nepatiks! Saraksts ir iespaidīgs 4
Kokteilis
Piecas frāzes, kuras tev nekad nevajadzētu teikt sievietei pāri 50 5
“Varēja notikt ļoti liela nelaime…” Mārupes novadā skolēnu autobusa priekšā nogāzies ceļamkrāns 5
Lasīt citas ziņas

Ņemot vērā arvien lielāku pieprasījumu pēc tehnoloģijām un tiešsaistes pasaules iespēju paplašināšanos, tīkla risinājumiem ir jāiet līdzi laikam un jāspēj piedāvāt mūsdienīgus risinājumus.

Vairāki tehnoloģiju uzņēmumi ilgu laiku strādājuši pie nākamās paaudzes 5G mobilā tīkla izveides. Tomēr nesenā informācija, kas parādījusies medijos, ir bijusi neprecīza un maldinājusi sabiedrību.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pēdējo nedēļu laikā “Huawei” 5G tīkla temats pasaules medijos ticis apspriests ļoti bieži. Diemžēl daļa publikāciju ir bijusi neprecīza, bet citas publikācijas balstījušās uz nepilnīgu informāciju.

Tādēļ “Huawei” vēlas sniegt paskaidrojumu, pamatojoties uz reālajiem faktiem.

“Huawei” joprojām ir līderis 5G nozarē gan tehnoloģiju līmenī, gan komerciāli. Šobrīd “Huawei” ir vienīgais iekārtu piegādātājs, kas spēj nodrošināt pilnīgu 5G risinājumu komplektu.

Saskaņā ar Huawei valdes priekšsēdētāja Kena Hu teikto, “Huawei” jau parakstījis 25 komerciālos 5G līgumus un vairāk kā 50 komerciālos saprašanās memorandus ar interneta pakalpojumu sniedzējiem visā pasaulē.

Turklāt globālajā tirgū uzņēmums ir piegādājis vairāk nekā 10,000 5G bāzes staciju un šajā ziņā ir apsteidzis citus tirgus spēlētājus. 2019. gada pirmajā pusē Huawei plāno prezentēt pirmos 5G viedtālruņus, kas tiks aprīkoti ar 5G un Kirin čipsetu.

“”Huawei” vienmēr ir gatavs uzklausīt katru, kam rodas pamatotas bažas par viedtālruņu drošību. Taču, jāatzīst, ka pēdējā laikā esam saņēmuši nepamatotus apgalvojumus, kas nav tieši saistīti ar “Huawei” ražoto viedtālruņu drošību,” atzīst “Huawei” valdes priekšsēdētājs Kens Hu.

“Mēs uzskatām, ka kiberdrošība ir kā globāla, tā arī nozares problēma, un mums tā jārisina kopā. Taču vēlamies izcelt to, ka Huawei iekārtas nekad nav saskārušās ar nopietnām kiberdrošības problēmām. Veicot augstākā līmeņa pārbaudes, nav bijis nekādu pierādījumu, kas liecinātu, ka mūsu aprīkojums rada drošības draudus,” turpina Kens Hu.

Reklāma
Reklāma

“Huawei” produkti un pakalpojumi pieejami vairāk nekā 170 valstīs, un tos izmanto viena trešdaļa pasaules iedzīvotāju. ASV, Vācijā, Zviedrijā, Krievijā, Indijā un Ķīnā atvērti kopā sešpadsmit izpētes un attīstības centri.

“Huawei Consumer BG” ir viena no trim “Huawei” biznesa struktūrvienībām, tā nodarbojas ar viedtālruņiem, mobilajām platjoslas iekārtām, iekārtām mājām un mākoņpakalpojumiem.

“Huawei” globālais tīkls balstās uz 20 gadu pieredzi telekomunikāciju nozarē, un uzņēmums darbojas, lai nodrošinātu jaunākas tehnoloģijas patērētājiem visā pasaulē.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.