Grupu turnīrā neviens mūs vairs nevar apsteigt! Latvijas 3×3 basketbolistiem uzvara spēlē pret Serbiju un vieta pusfinālā 42

Olimpiskie čempioni Latvijas 3×3 basketbolisti ar Zigmāru Raimo, Franci Lāci, Kārli Lasmani un Nauri Miezi sastāvā piektdien svinēja sesto uzvaru Parīzes olimpisko spēļu turnīra sestajā mačā un jau ir nodrošinājuši vietu pusfinālā.

Latvija ar 21:14 pieveica Serbiju.

“Kamēr var cirpt, ir jācērp!” Sabiedrību šokē cenu atšķirības starp “Depo” un “Maxima”
Advokāts: Medīs darījumus virs 750 eiro, bet tikmēr valsts zaudējumos noraksta 600 miljonus? Šeit ir nesakritība!
atbrīvoties no riebīgās “riepiņas” uz vēdera. Nosaukti 5 galvenie noslēpumi 31

Miezis spēli sāka ar tālmetienu (2:0), Lācis ar divpunktu metienu panāca 4:2, bet serbi guva trīs punktus pēc kārtas, pēc Strahinjas Stojačiča metiena panākot 5:4 vadību.

Pēc diviem precīziem Lasmaņa un diviem Lāča tālmetieniem latvieši izvirzījās vadībā ar 12:5.

Mača turpinājumā Latvijas izlases vadība svārstījās abpus piecu punktu starpībai, punktu mačam ar viena punkta pustālu metienu divas minūtes un 13 sekundes pirms mača beigām pieliekot Raimo.

Jau ziņots, ka piektdien Latvija ar 22:20 pārspēja Franciju.

Svētdien, plkst.19, grupas pēdējā mačā latvieši cīnīsies ar Poliju.

Iepriekš latvieši ar 21:14 pārspēja Lietuvu un 21:12 – Nīderlandi, ar 22:8 sagrāva Ķīnu un ar 21:19 uzvarēja ASV.

No 30.jūlija līdz 4.augustam tiek izspēlēts apļa turnīrs, katrai komandai sacenšoties ar katru. Divas labākās kvalificēsies pusfinālam, bet 3.-6.vietas ieguvēji 4.augusta vakarā izspēlēs ceturtdaļfināla mačus. Pusfināli un finālspēles notiks 5.augustā.

Olimpiskās spēles Francijas galvaspilsētā norisināsies līdz 11.augustam, turklāt ne tikai Francijas galvaspilsētā, bet arī 16 citās vietās, ieskaitot Francijas aizjūras teritoriju Franču Polinēziju. Spēļu programmā ir iekļauti 32 sporta veidi, un tiks sadalīti 329 medaļu komplekti.