VIDEOREPORTĀŽA. Vai rīdziniekiem pie dabas veltēm ir iespēja tikt arī galvaspilsētas mežos? LA.LV dodas sēnēs uz mežu Imantā 8

Sēņu mednieki šogad priekā berzē plaukstas – sēņu daudz un pietiek visiem. Tomēr, nereti, lai nonāktu meža velšu pārbagātības pasaulē, ir jāmēro ceļš uz mežainākiem Latvijas nostūriem.

Reklāma
Reklāma
“Mūs atkal piekrāpa!” Z -patrioti nikni – aicina Kremli nepiekrist pamieram ar Ukrainu
Veselam
Kas notiek ar jūsu organismu, ja pārstājat nodarboties ar seksu?
Kokteilis
Personības TESTS. Pasaki, kurš no cilvēkiem tevī izraisa bailes, un uzzini biedējoši precīzas atklāsmes pats par sevi
Lasīt citas ziņas

Lasāms, ka sēņu daudz Garkalnē, Venstspils pusē, Lilastē… bet, ko darīt tiem, kuriem ļoti garšo sēnes, bet ārpus Rīgas paši saviem spēkiem izkulties nevar?

Piemēram, nav sava transporta vai arī finanses neatļauj. Kā zināms, galvaspilsētā savu mežu netrūkst. Portāls LA.LV devās nelielā ekspedīcijā, lai noskaidrotu, vai blakus apdzīvotām vietām esošajos mežos, ir atrodamas sēnes.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kopā ar bērniem devos uz piemājas mežu Imantā. Jāteic, šeit ir gadījies atrast pat gaileņu audzes un pāris baravikas. Jau ienākot meža valstībā, atrodam pārīti bekas. Lielisks sākums! Cik dāsns ir mežs Imantā, skatieties reportāžā pie šī raksta.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.