FOTO, VIDEO. Protests pie Ministru kabineta par Covid-19 ierobežojumiem 94

Šodien vairāki desmiti cilvēku bija pulcējušies pie valdības ēkas Rīgā, kur protestēja pret Covid-19 ierobežojumiem, novēroja aģentūra LETA.

Reklāma
Reklāma
“Iespējams, vainīga ir kļūda mašīnas vadītāja vai vecākā apkalpes vadītāja rīcībā.” Noteikta precīza nogrimušās bruņumašīnas atrašanās vieta 55
Trampa atbilde par ASV karavīru pazušanu Lietuvā ir tikpat šokējoša kā pats notikums 54
“Naktī radās sarežģījumi – “zirneklim” saplīsa kāja!” Dūņās ir “uztaustīts” kas metālisks; Lietuvā turpinās glābšanas darbi
Lasīt citas ziņas

Protestētāji pamatā atradās iepretim valdības mājai, bulvāra pretējā pusē. Lielai daļai akcijas dalībnieku līdzi bija svilpes un viņi palaikam taisīja troksni. Garāmbraucošās mašīnas izrādīja atbalstu protestētājiem, taurējot un izkarinot pa logu Latvijas karogu.

Protestētājus vēroja ap 20 policijas darbinieki. Kā novēroja aģentūra LETA, daži protestētāji provocēja kārtības sargus un veidojās saasinātas konfliktsituācijas, taču tās allaž tika veiksmīgi atrisinātas. Lielākā konfliktsituācija bijusi pie Brīvības bulvāra un Elizabetes ielas krustojuma, kuras dēļ radās auto sastrēgumi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Salīdzinoši mazāks un mierīgāks protests rosinājās pie Prezidenta pils.

Pasākuma rīkotāji atbalstītājus pamatā organizēja sociālajos tīklos. No organizatoru paustā noprotams, ka viņi iedvesmojušies no Kanādā notiekošā “Brīvības konvoja”, kurā cilvēki iebilst pret valstī noteiktajiem Covid-19 ierobežojumiem.

Tāpat protestētāji kā “pie melu medija” ar automašīnām ieradušies Zaķusalā pie Latvijas Televīzijas ēkas. Tur protestēji pie galvenās ieejas radījuši troksni no automašīnu signāliem un ar roku darbināmas sirēnas, kā arī izmetuši dūmu sveci.

Protests pie Ministru kabineta par Covid-19 ierobežojumiem
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.